היום בערב (חמישי) תעלה תכנית ריאליטי חדשה ברשת 13 שתיתן פייט לפורמט המצליח של קשת 12 "חתונה ממבט ראשון". בתכנית החדשה של רשת 13 בהנחייתה של לירון ויצמן, ארבע רווקות יעברו למתחם מגורים, כל אחת בדירה משלה, עם חלום משותף למצוא אהבה. הבנות הן נועה יונני, רונה נאמן, נעה כסיף ורוני נדלר. כל אחת תפגוש לראשונה את הגבר שיעבור לגור איתה. אחרי שיגורו יחד 3 ימים, כל אחת תהיה חייבת להחליט: להמשיך ביחד או לתת הזדמנות למישהו חדש? בעזרת מומחים יעברו הזוגות תהליך מואץ ואינטנסיבי, ילמדו על עצמם ועל הזוגיות.

לירון ויצמן, אהבה חדשה (צילום: אוהד רומנו,נוי דקל)לירון ויצמן, אהבה חדשה (צילום: אוהד רומנו,נוי דקל)

אז כשתצפו בפרק הבכורה ותתהו למה השם של רוני כל כך מוכר לכם ועוד יותר, למה הפרצוף שלה מזכיר לכם נשכחות, נעדכן מראש שהיא לא הייתה אתכם בכיתה ביסודי ולא שירתה אתכם בטירונות (ככל הנראה), אלא מוכרת לכם ככוכבת ילדים בילדותה. נדלר שיחקה במגוון הצגות ופרויקטים מגיל צעיר. ביניהם בתפקיד אור ב"ארבעה בעקבות החג" ששודר בערוץ הילדים וכמובן את אוס בעונתה השלישית של "הילדים מגבעת נפוליאון". 

רוני נדלר מתוך הילדים מגבעת נפוליאון (צילום: צילום מסך יוטיוב)רוני נדלר מתוך הילדים מגבעת נפוליאון (צילום: צילום מסך יוטיוב)
רוני נדלר, ארבעה בעקבות החג (צילום: צילום מסך יוטיוב)רוני נדלר, ארבעה בעקבות החג (צילום: צילום מסך יוטיוב)

מאז רוני נדלר בת ה-30 קצת נעלמה ממסך הטלוויזיה, אך המשיכה תמיד לפזז על הבמות, אם בתור זמרת בלהקת חיל האוויר וכשחקנית בתיאטרון צה"ל ואף הוציאה מספר סינגלים לתחנות הרדיו. כיום נדלר מתגוררת בגבעתיים עם אביה והיא בעיצומה של הסבה מקצועית מתחום הבמה לכיוון תחום ההייטק. 

בלעדי: הצצה ראשונה לרוני נדלר ב"אהבה חדשה" (באדיבות רשת 13)