בעוד פחות משבוע תצעד השורדת אלינה לוי בשביל החופה ותינשא לבחיר ליבה דור פרי בחתונה אינטימית ומצומצמת רק עם בני המשפחה וחברים קרובים. החתונה כזכור נקבעה מחדש, לאחר שנדחתה בעקבות נגיף הקורונה ומגבלות על אירועים והתקהלויות.

אמש (שלישי) הייתה צפויה לחגוג לוי מסיבת רווקות עם מקבץ מחברותיה הטובות אלא שהסגר הוארך, וגם התוכניות למסיבת הרווקות השתנו בעקבות האיסור על מפגשים עם אנשים שהם לא המשפחה הגרעינית. לוי החליטה שהיא לא מוותרת על אחד האירועים החשובים ביותר לאישה, פרידה מהרווקות, וחגגה ביצירתיות ראויה להערכה. 

השורדת בדימוס חגגה מסיבת רווקות לבדה בים. לוי עלתה על בגד ים, הביטה בשקיעה ונפרדה מהסטטוס שלה כרווקה. כזכור, גם הגעה לים היא כאמור אסורה על פני מגבלות הסגר, אלא שלוי דאגה לתרץ את זה כפעילות של ספורט יחידני. בפוסט שהעלתה לרשתות החברתיות כתבה: "היום הייתה אמורה להיות מסיבת הרווקות שלי עם חברות הלב שלי. כמובן שבלתי אפשרי ואני בן אדם טקסי אז החלטתי לצאת לדייט עם עצמי ועם השמש בספורט יחידני". 

אלינה לוי לבדה בים (צילום: צילום מסך אינסטגרם)אלינה לוי לבדה בים (צילום: צילום מסך אינסטגרם)
הכי כיף להיות עם עצמך. אלינה לוי  (צילום: צילום מסך אינסטגרם)הכי כיף להיות עם עצמך. אלינה לוי (צילום: צילום מסך אינסטגרם)
סיימה את הערב עם פיצה ובירה (צילום: צילום מסך אינסטגרם)סיימה את הערב עם פיצה ובירה (צילום: צילום מסך אינסטגרם)