יוגב אלקיים, בוגר העונה השנייה של "חתונה ממבט ראשון", לא שרד כזכור את השידוך שלו בריאליטי לבת אל לוי, אז ניסה אהבה חדשה עם כוכבת העונה השלישית של "חתונה ממבט ראשון", מור לרמן, אלא שגם הזוגיות הזאת לא שרדה. כך שלא הופתענו לראות את אלקיים מבלה את סוף השבוע האחרון עם בנות "אהבה חדשה", ריאליטי השידוכים החדש של רשת 13. 

מור לרמן, יוגב אלקיים (צילום: אור גפן)מור לרמן, יוגב אלקיים (צילום: אור גפן)

אלקיים בילה במסיבת בריכה עם כוכבות הריאליטי החדש, רונה נאמן ונועה יונני ולצערנו החבורה לא שמרה על הנחיות הסגר ונפגשה עם אנשים מחוץ למשפחה הגרעינית ויציאה מהבית שלא לצורך חיוני. למרות שהפרו את ההנחיות, שיתפו תמונות שלהם ברשתות החברתיות מבלים יחד במסיבת בריכה.

יוגב אלקיים, רונה נאמן, נועה יונני (צילום: צילום מסך אינסטגרם)יוגב אלקיים, רונה נאמן, נועה יונני (צילום: צילום מסך אינסטגרם)

אז האם יש לנו פה אהבה חדשה? מצטערים לאכזב אבל לא, מדובר בידידות ותיקות של אלקיים שהכיר מהתקופה שעוד היה גר בתל אביב, וזהו מפגש איחוד אחרי זמן רב שלא נפגשו. לא רק הן נכחו במסיבת הבריכה אלא גם מושיקו רוזנברג ששודך ליונני ולא צלח את שלושת ימי הניסיון. אלקיים שבילה במסיבת הבריכה החל היום (ראשון) שירות של שבוע מילואים. שיהיה בהצלחה. 

יוגב אלקיים, מושיקו רוזנברג (צילום: צילום מסך אינסטגרם)יוגב אלקיים, מושיקו רוזנברג (צילום: צילום מסך אינסטגרם)