כשקיילי ג'נר עושה צעד ולו הכי קטן, היא כבר יודעת שהוא יעורר הדים בקרב מיליוני המעריצים שלה (198 מיליון אם להיות מדויקים על פי התנ"ך שלה - הלוא הוא האינסטגרם). לכן כשהיא מחליטה להעלות סט תמונות נורא זוגיות עם האקס שלה, היא כבר יודעת איזה רעש היא הולכת ליצור בכל העולם.

ג'נר כזכור, יצאה עם הראפר טראוויס סקוט משנת 2017, ובחודש פברואר 2018 השניים אף הביאו לעולם את ביתם הבכורה סטורמי (ומדובר באחת הילדות הכי מגניבות שנצפו בהוליווד בשנים האחרונות, לידיעתכם). האידיליה הזוגית לא שרדה זמן רב ובאוקטובר אשתקד השניים הודיעו על הפרדת כוחות סופית. מאז, מנסה הזוג לנהל הורות משותפת ונטולת דרמות ככל הניתן ואפילו העבירו יחד תקופה ניכרת בבידוד בחודש מאי האחרון.

בתקופה שלא היתה קורונה והציפורים צייצו וטראוויס, קייילי וסטורמי חיו בהרמוניה  (צילום: Tommaso Boddi/Getty images)בתקופה שלא היתה קורונה והציפורים צייצו וטראוויס, קייילי וסטורמי חיו בהרמוניה (צילום: Tommaso Boddi/Getty images)
View this post on Instagram

A post shared by Kylie (@kyliejenner) on

שמועות על קאמבק בין צמד כוכבי הענק צצות כל יומיים אבל עכשיו נדמה כי הקאמבק אכן קרוב מתמיד כי ג'נר פרסמה בחשבון האינסטגרם שלה סט תמונות חדשות עם סקוט וגרמה לרשת להתחרפן. מעריצים רבים הפציצו את הפוסט בשאלת השאלות - האם השניים חזרו? אולם הם כמובן סרבו להתייחס והשאירו את כולם במתח. 

View this post on Instagram

dress up with @matthewmwilliams @givenchyofficial this collection is wow congrats !!! can’t wait to see more. ✨✨

A post shared by Kylie (@kyliejenner) on

מקורבים לשניים מספרים כי כרגע "הם רק מנהלים הורות משותפת ומבלים זה בחברת זו על מנת לגרום לסטורמי להיות שמחה ככל הניתן".