אם יש משהו שמדיר שינה מעיניהם של מאות אלפי ישראלים, מלבד הקורונה כמובן, זה מי מסתתרים מאחורי בובות הענק בריאליטי של קשת "הזמר במסכה". אז אחרי שאילנית לוי הגיבה על היותה המפורסמת שמתחת לתחפושת היעל וניקול ראידמן התנגדה בתוקף להיותה הפופקורן או המלפפון החמוץ, כעת הגיע תורו של הג'ודוקא אורי ששון להכחיש את הטענות כי הוא הפלאפל. 

אין ספק שהפלאפל הוא תעלומה גדולה, הזרקור בנוגע לזהותו של הפלאפל נפל לא פעם על מייקל לואיס שעדיין לא הגיב בנושא, אך כעת נזרק שמו של אורי ששון, שמתאים לכל הרמזים של הפלאפל. נראה שבניגוד לבחירות ההזויות של שחר חסון עד כה, הפעם הוא הצליח לפגוע בול במטרה. הג'ודוקא זוכה מדליית הארד מגיע במקור מירושלים, הוא נהנה משירה ותקלוט כתחביב והיה עליו להתמודד עם המשקל שלו לאורך השנים, בעקבות היותו ג'ודוקא מקצועי שצריך לשמור על משטר תזונה ואימונים.

אורי ששון (צילום: טל פליקר)אורי ששון (צילום: טל פליקר)

הג'ודוקא מיהר להגיב על דבריו של השופט שחר חסון ועל גל התגובות שהגיע אחריו והכחיש מכל וכל קשר לפלאפל. ברצף של סטוריז שפרסם באינסטגרם כתב ששון: "הוא מזכיר אותי ברמזים, אני מסכים! אבל באמת שלא" או "טוב הגיע הזמן לעשות סוף לסיפור הזה.. צר לי לאכזב אבל הפלאפל זה לא אני". ב-TMI בטוחים שהפלאפל הוא אורי ששון, ולא יצליחו לשכנע אותנו אחרת. מה דעתכם?

הפלאפל, אורי ששון, הזמר במסכה (צילום: צילום מסך אינסטגרם)הפלאפל, אורי ששון, הזמר במסכה (צילום: צילום מסך אינסטגרם)
הפלאפל, אורי ששון, הזמר במסכה (צילום: צילום מסך אינסטגרם)הפלאפל, אורי ששון, הזמר במסכה (צילום: צילום מסך אינסטגרם)