הצעת הנישואים של אש ואליס (צילום מסך אינסטגרם)

אש ואליס, אחד הזוגות האהובים בעונה הנוכחית של "המירוץ למיליון" אומנם לא נמנים בין מתמודדי ה"אולסטראס" של העונה אך לאט לאט הצליחו לפלס דרכם אל השישיה האחרונה ומתמודדים כל הדרך אל הפרס הגדול. התוכנית אומנם צולמה לפני כשנתיים אך הזוג המתוק עדיין יחד וכעת, אחרי 4 שנות זוגיות אשריאל (אש) מור כרע אמש (רביעי) ברך והציע נישואים לאליסה (אליס) זאנו היפה אל מול עשרות חברים, בני מפשחה, הקולגות לתוכנית וצוות צילום שתיעד הכל לתוכנית "הצינור" ברשת 13.

לאחר שצפו יחד עם כל החברים למירוץ בפרק בדירתם, ירדו כולם למטה, ללובי הבניין, שם חיכו לשניים שטיח אדום, בלונים, עשרות חברים (וכן, אי אפשר להתעלם מהתעלמות הנחיות הקורונה), אש אחד מאוד מתרגש ואליס אחת מופתעת. ההצעה נערכה לרקע השיר "שאקו שאקו", שהוא סינגל הבכורה של זאנו ואחרי מונולוג מרגש מצד אשריאל, היא כמובן אמרה כן!

כוכבת "המירוץ למיליון" חושפת שעברה הפלה: "הרופא אמר שאין דופק"- לחצו כאן

אש ואליס, המירוץ למיליון (צילום: צילום מסך אינסטגרם)אש ואליס, המירוץ למיליון (צילום: צילום מסך אינסטגרם)
אש ואליס, המירוץ למיליון (צילום: צילום מסך אינסטגרם)אש ואליס, המירוץ למיליון (צילום: צילום מסך אינסטגרם)

למי שזוכר, זוהי לא הצעת הנישואים הראשונה שמתרחשת במסגרת "המירוץ למיליון", ובערב שידור גמר העונה הרביעית וובה שהיה הזוג של אלה על המסך, כרע ברך בפני זוגתו מרינה שניידר ושאל את שאלת השאלות, היא כמובן אמרה כן, מאז הם הביאו לעולם ילדה, הוא הספיק לחזור לעונה נוספת למירוץ והשאר היסטוריה.