אם חשבתם שדוגמניות לא אוכלות, תחשבו שנית, כי הגולסטאריות שהחלו את צילומי העונה החדשה בכיכובן בתחילת השבוע, דואגות להראות לכולם שהדוגמנית המצליחה רוסלנה רודינה, לא מפסיקה לאכול לרגע. נראה כי החששות של יום הצילומים הראשון התחלפו באווירת מילואים מלאה בדיחות פנימיות, שאחת מהן מתרכזת בהרגלי האכילה של רודינה.

שמחה גואטה תיעדה את רוסלנה כשידיה מלאות באוכל ואמרה: "למה אומרים שאת לא אוכלת? כאילו באמת". גם מאיה בוסקילה תיעדה את רודינה אוכלת ואמרה: "רוס, עכשיו אכלנו". רודינה ענתה לה: "זה בין לבין, ארוחת ביניים". בוסקילה ענתה לה בתגובה: "מה בין לבין? אכלנו לפני חמש דקות. זאת ההוכחה, מי שחושב שרוסלנה לא אוכלת. אמאלה, אם הייתי אוכלת כמוה לא הייתי נכנסת בדלת". 

ליהיא גרינר על רוסלנה רודינה ואורטל עמר: "פלקטים שהמליטו ילדים מאייל גולן ובן אל תבורי" - לחצו כאן. 

הגולסטאריות צוחקות על הרגלי האכילה של רוסלנה רודינה

גם חברת הכנסת בדימוס, מירב בן ארי תיעדה את גואטה משנעת את רוסלנה בעגלה ואמרה לה: "קחי את רוסלנה לאכול משהו". גם הקפטנית של הקבוצה, תקוה גדעון, תיעדה את רודינה עם חטיפים בתיק ואמרה: "כל היום היא רק אוכלת, מחביאה ממתקים בתיק". ב-TMI תוהים מתי הן יעלו על המגרש ויתחילו קצת להזיע, כי נראה שנוח להן מדי. 

רוסלנה רודינה (צילום: צילום מסך אינסטגרם)רוסלנה רודינה (צילום: צילום מסך אינסטגרם)
טיילור מלכוב, סילבי ז'אן, רוסלנה רודינה (צילום: רפי דלויה HOT)טיילור מלכוב, סילבי ז'אן, רוסלנה רודינה (צילום: רפי דלויה HOT)