ב"קשת 12" לא ציפו לרייטינג כל כך גבוה לאורך העונה הראשונה של "הזמר במסכה". התכנית שלא דורשת עלויות מוגזמות של טיסות לחו"ל או לוקיישן מפואר במיוחד, הסתפקה בשולחן שופטים מוצלח שכלל את סטטיק ובן אל תבורי, אופירה אסייג, צדי צרפתי ושחר חסון וכמובן את המנחה האהוב עידו רוזנבלום. 

העונה המסקרנת שגרמה למאות אלפים לצעוק למסך "מי זה?", תגיע במוצ"ש לסיומה ולאחר שנחשפנו למרבית המשתתפים בתכנית ביניהם החסידה, הלא היא לוסי אהריש, הפופקורן הלא היא אורנה דץ, הפטרייה - מיכל אמדורסקי, הכריש - דביר בנדק, הדוב שהצליח לשמוט לנו את הלסת, שהוא מגיש החדשות בדימוס, גדי סוקניק - הגיע תורם של הפיינליסיטים להיחשף. 

הזמר במסכה, בן אל תבורי, סטטיק, עידו רוזנבלום, אופירה אסייג, שחר חסון, צדי צרפתי (צילום: ערן לוי)הזמר במסכה, בן אל תבורי, סטטיק, עידו רוזנבלום, אופירה אסייג, שחר חסון, צדי צרפתי (צילום: ערן לוי)

התרנגול, הפלאפל והשפירית שהגיעו לגמר הגדול הצליחו לייצר רעש רב בנוגע לזהותם. התרנגול האלפא העלה שמות של החתיכים של עולם הבידור כמו יהודה לוי, צחי הלוי ואושרי כהן. הפלאפל הרגיש זכה לניחושים כמו הג'ודוקא אורי ששון, הכדורגלן בדימוס איציק זוהר והדוגמן מייקל לואיס והשפירית זכתה לניחושים כמו כוכבת הילדים רינת גבאי, הזמרת האהובה רוני דלומי ואפילו זהבה בן שתיכנס במוצ"ש לבית הסגור של "האח הגדול".