כוכבת הילדים מיכל הקטנה חגגה אתמול אירוע יום הולדת 3 לתאומים שלה ריף וריי. אמנם זו לא הייתה הפקת ענק כמו שהיא רגילה אבל כן הייתה הופעת אורח של הדוד חיים ורבים מחבריה הטובים והמפורסמים הגיעו כמו אורנה דץ ששרה עם כוכבי הילדים לתאומים שחגגו, ואורטל עמר עם בנה תו פרינס.

מיכל הקטנה, אורטל עמר, תו פרינס תבורי (צילום: צילום מסך אינסטגרם)מיכל הקטנה, אורטל עמר, תו פרינס תבורי (צילום: צילום מסך אינסטגרם)

האמא הנרגשת העלתה תיעוד מהחגיגות יום הולדת של ילדיה, אלא שבין שלל החומרים שהעלתה לאינסטגרם, היא העלתה בטעות סרטון של האורחים שחגגו' תוך שחשפה לראשונה את פניו של תו פרינס, בנם של עמר ובן אל תבורי שפרצופו טרם נחשף ברשתות החברתיות.  ההורים המפורסמים בחרו בשנתיים האחרונות לשמור את בנם הרחק מאור הזרקורים ולא העלו לאינטרנט את פניו, גם דיון משפטי סוער התנהל בין ההורים בעניין כשבן אל חשף את תו בניגוד להסכמתה של עמר. בעקבות החשיפה של מיכל הקטנה, קיבלה עמר עשרות פניות מעוקביה המדואגים שהסבו את תשומת ליבה. היא פנתה למיכל הקטנה שמיד הסירה את התיעוד מהרשתות, ועמר אף הגיבה בפוסט על התקרית וכתבה:

"הרבה אנשים כתבו לי שהפנים של תו נחשפו היום. נכון שיש אנשים שחושבים שזה מטופש להסתיר פנים של ילד בן שנתיים, ויש כאלה שזה נראה להם הכי טבעי לעלות תמונות של הילדים שלהם, כשנרגיש בהחלטה משותפת שזה מתאים, זה יקרה, בכל אופן עד אז הגב מצטלם נהדר".   

View this post on Instagram

A post shared by ortalamar (@ortal_amar)

ריף וריי ויצמן חוגים עם הדוד חיים(צילום: צילום מסך אינסטגרם)ריף וריי ויצמן חוגים עם הדוד חיים(צילום: צילום מסך אינסטגרם)
הדוד חיים, מיכל הקטנה, אורנה דץ (צילום: צילום מסך אינסטגרם)הדוד חיים, מיכל הקטנה, אורנה דץ (צילום: צילום מסך אינסטגרם)