אלין כהן (צילום מסך אינסטגרם)

סערה חדשה מטרידה את כוכבות הביצה. אחרי שרבות מן המפורסמות החלו לשווק מוצרי איפור וטיפוח זה היה רק עניין של זמן שהן יטיחו אחת בשניה האשמות על העתקות וגניבת רעיונות. הפעם, יריבות נוצרת בין מלכת היופי לשעבר מור ממן וכוכבת הנוער ואשת העסקים אלין כהן. שתיהן עומדות מאחורי מותגי ביוטי מצליחים במיוחד אבל ביממה האחרונה הודיעו על תכשיט זהה לשפתיים אותו יחלו למכור והדבר גרם לסערה.

אתמול הייתה זו ממן שהעלתה לחשבון הסטורי שלה הצצה למוצר הפילינג לשפתיים עם החומצה הילארונית הנמצא במיכל מיוחד בצורת שפתיים והיום כבר החלה למכור אותו. דקות אחדות לאחר שהציגה את המוצר, העלתה אלין כהן, שלרוב עוסקת באיפור - סטורי בו סיפרה כי מי שעוקבת אחריה כבר הרבה זמן יודע שהיא עובדת על מותג טיפוח וכבר לפני חודשיים חשפה כי מוציאה מוצר פילינג לשפתיים, גם הוא מכיל חומצה הילארונית שנראה בדיוק אותו דבר רק בצבע שונה.

הנשיקה השנויה במחלוקת של אלין כהן ואביה- לחצו כאן

מור ממן (צילום: צילום מסך אינסטגרם)מור ממן (צילום: צילום מסך אינסטגרם)
מור ממן (צילום: צילום מסך אינסטגרם)מור ממן (צילום: צילום מסך אינסטגרם)

אלין הכועסת רמזה בסדרת סרטוני סטורי כי העתיקו ממנה את המוצר ומבלי להזכיר שמות סיפרה לעוקבייה: "אמא שלי חינכה להיות אחת ל... ולא אחת מ... ואני יודעת שיש כאלה שלא מנסות להיות הן עצמן ורוצות להיות אלין כהן. אני רגילה לזה, זה רק מחמיא לי ומעיד כמה אני עושה עבודה טובה ולא סתם הייתי הראשונה וכולם עשו את זה אחרי. אני פונה לכל החפרפרות היקרות שצופות בסטורי שלי בעמוד בדוי שתדעו שאני יודעת שאתן פונות לכל המפעלים והספקים שלי בארץ ובכל העולם, אני עכשיו נותנת רשימה של כל הדברים שאני הולכת להוציא כדי שלא תצטרכו לעבוד קשה ולנסות מאחורי הקלעים ללכת ולהוציא את המוצר לפני או לנסות לחקות אותי". ממן, העלתה כבר אתמול בערב סטורי בו כתבה: "בין אמר לבין עשה תק פרסה" ואף שיתפה צילום מסך שלה עם תמונה של המוצג מלפני כחודשיים, כדי להוכיח שעבדה עליו כבר באוקטובר.

מאלין כהן ומור ממן טרם נמסרה תגובה.

אלין כהן (צילום: צילום מסך אינסטגרם)אלין כהן (צילום: צילום מסך אינסטגרם)
אלין כהן (צילום: צילום מסך אינסטגרם)אלין כהן (צילום: צילום מסך אינסטגרם)