זוכרים איך התאהבתם על המסך ב"חתונה ממבט ראשון" בזוגיות של רוני לוי ונועם קציר ואיך התאכזבתם מאוד לגלות שלמרות שאמרו אחד לשניה "כן" זמן קצר אחרי התוכנית נפרדו? ובכן, יש לנו חדשות מאוד משמחות עבורכם. בשמונת החודשים האחרונים, לוי חובקת בן זוג חדש ואחרי שבמשך שנים התגוררה במיאמי, היא החליטה להשתקע עם החבר כאן בישראל. הבחור, שמעדיף להישאר אנונימי כנראה קלט מהר מאוד מה יש לו ביד, כך שחודשים ספורים אחרי שהחלו לצאת הוא הגיע להחלטה שלוי צריכה להיות שלו לתמיד, והציע לה נישואים- הפעם באמת.

רוני לוי וטבעת האירוסים יחד עם הגר משה ומאמן הכושר שלהן(צילום: צילום מסך אינסטגרם)רוני לוי וטבעת האירוסים יחד עם הגר משה ומאמן הכושר שלהן(צילום: צילום מסך אינסטגרם)

לא ידוע עדיין מתי, אבל בחודשים הקרובים רוני תצעד שוב בשביל חופה ותינשא בשנית, הפעם "על אמת", כשהיא יודעת לקראת מה היא הולכת ועם מי היא מתחתנת ואנחנו מקווים שיהיה לה את "האפי אנדינג" שכל כך מגיע לה. לוי, מצטרפת לרשימת בוגרי "חתונה ממבט ראשון" שמצאו אהבה אמיתית רגע אחרי סיום צילומי התוכנית, כדוגמאת מאור פינקלשטיין מהעונה שלה וגם שרונה מרלין, ליאור לביא מהעונה הקודמת ואחרים.

View this post on Instagram

A post shared by roni1912 (@roni1912)