עדי בוזגלו, כוכבת "הבוזגלוס" ואשתו של השייח' והשורד האחרון, אסי בוזגלו, עברה ביוני האחרון ניתוח פלסטי מקיף שכלל שאיבת שומן בבטן, ברגליים, בזרועות ובסנטר והרמת חזה. עדי נאלצה להתמודד עם החלמה ארוכה עד שיכלה לראות את התוצאות עליהן כל כך חיכתה וסיפרה שאין נוסחת קסם ועליה להמשיך בתזונה בריאה ובשגרת אימונים, וכך עשתה.

בשאלות ותשובות שערכה באינסטגרם, נשאלה עדי: "נראה כי הפסקת לשמור על תזונה. מה עם האימונים?". בוזגלו שיתפה בתמונה עדכנית שלה וכתבה: "נראה לך נכון, מסתבר שגם אני בן אדם. כן! וגם לי יש דבר כזה שנקרא תקופות.. אז כן אני בתקופה פחות טובה.. וזה יעבור". 

עדי בוזגלו (צילום: צילום מסך אינסטגרם)עדי בוזגלו (צילום: צילום מסך אינסטגרם)

עוד נשאלה בוזגלו האם היא לא מפחדת לחזור למשקל הקודם שלה, עכשיו שהיא פחות מקפידה על התזונה, וכך היא ענתה: "מפחדת רק מבורא עולם! אני במודעות ובשליטה, שזה הכי חשוב. אני בוחרת להתמודד עם הבעיה ולא בורחת ומשקרת כמו בעבר. הגדולה זה לקום מתקופות פחות טובות ולראות שוב אור. היתרון הגדול שלי זה שאתם איתי בדרך וכמה כוח אני שואבת מכם". 

עדי בוזגלו (צילום: צילום מסך אינסטגרם)עדי בוזגלו (צילום: צילום מסך אינסטגרם)

כוכבת הריאליטי שחשפה כי אינה שומעת טוב ונעזרת במכשירי שמיעה, נשאלה האם היא מרכיבה אותם 24/7. בוזגלו סיפרה כי "אלו המכשירים, כרגע הם בטעינה. במהלך היום אני מרכיבה אותם וכשאני חוזרת הביתה - מורידה ומטעינה אותם". 

"אני לא שומעת, עלולה לאבד את הדיבור": החשיפה האמיצה של עדי בוזגלו - לחצו כאן.

עדי בוזגלו מראה את מכשיר השמיעה (צילום: צילום מסך אינסטגרם)עדי בוזגלו מראה את מכשיר השמיעה (צילום: צילום מסך אינסטגרם)