יום הולדתה ה-34 של עדי בוזגלו הגיע, ובעלה אסי לא יכל לוותר על החגיגות וההפתעות למרות הסגר ההדוק. זה שזוכה העונה האחרונה של "הישרדות" רומנטיקן אתם כבר יודעים, ואחרי שהעניק לה צמיד יוקרתי לרגל יום הנישואים שלהם במהלך טיול בבולגריה, הוא לא שכח לציין כמו שצריך את היום החשוב שלה בשנה בערב אינטימי ומושקע.

בוזגלו הפתיע את עדי, ולקח אותה לסיבוב וכשחזרו חיכתה להם בביתם ארוחת שף גורמה ושולחן שעוצב בקפידה בבלונים ופרחים אדומים. בוזגלו כל כך נהנתה מהארוחה עד שפיספסה הפרט החשוב לא פחות, קופסת המתנה שהייתה מונחת בין לה בנונשלנטיות על השולחן הערוך. השורד האחרון הסב את תשומת ליבה והעניק לה את קופסת מתנה קטנה שבתוכה הונחה מתנה מוגזמת במיוחד. 

"אני לא שומעת, עלולה לאבד את הדיבור": החשיפה האמיצה של עדי בוזגלו- לחצו כאן

אסי בוזגלו מוכר את המתנה היוקרתית שהביא לאשתו- לחצו כאן

אסי בוזגלו, עדי בוזגלו (צילום: צילום מסך אינסטגרם)אסי בוזגלו, עדי בוזגלו (צילום: צילום מסך אינסטגרם)

עדי בוזגלו פתחה וגילתה להפתעתה טבעת יהלומים ענקית ומנצנצת. כזכור רק לפני חודש וחצי העניק אסי בוזגלו לאשתו עדי במתנה את הרכב שזכה בו בתואר השורד האהוב, אלא שחודש אחרי, הוציאה אותו עדי למכירה. אז האם הטבעת תישאר מונחת על אצבעה או גם היא תימכר לכל המרבה במחיר?

בוזגלו הרומנטיקן לא הסתפק בחגיגה אלא גם בברכה וירטואלית ברשתות החברתיות והקדיש לאשתו פוסט מרגש בו בירך אותה וכתב: "אין גאה ומאושר ממני, עם כל מה הקשיים והמערבולות שעברנו, על מה שיצרנו, על המשפחה שהקמנו, על החום והאהבה שאנחנו יודעים לתת לכל ילד וילד, ובעיקר על היציבות שיש לנו בחיים...

כפרה עליך זה הזמן לומר שאני לא יכול לדמיין בכלל איך החיים שלי היו נראים בלעדיך... החברה הכי טובה שלי, אחת שאפשר להתייעץ איתה בהכל, אמא מדהימה לילדים שלה עם חום ואהבה, אישה שיודעת להכיל אותי בכל מצב, אישה עם נתינה אינסופית, אישה שיודעת להנות מהחיים, בקיצור את אישיות! ואני מעריץ שלך עד סוף חיי".

עדי בוזגלו (צילום: צילום מסך אינסטגרם)עדי בוזגלו (צילום: צילום מסך אינסטגרם)
עדי בוזגלו (צילום: צילום מסך אינסטגרם)עדי בוזגלו (צילום: צילום מסך אינסטגרם)

עוד הוסיף וכתב: "דידי את יקרה לי מכל, ואני מתרגש לרשום לך שאני בר מזל על זה שבחרתי בך להגשים ולעבור את המסע של החיים שלנו ושל ילדנו ביחד, ולא סתם זה קרה פשוט נועדנו זה לזו ואין יותר שמח, מאושר ממני בעולם! לסיום רוצה לאחל לך חיים שלי בלב המון בריאות, בריאות, ועוד פעם בריאות, כי לכל השאר אני אדאג! תמשיכי להיות כמו שאת ואל תשתני לעולם, שלך לנצח נצחים אסי".

עדי בוזגלו (צילום: צילום מסך אינסטגרם)עדי בוזגלו (צילום: צילום מסך אינסטגרם)