הזמן חולף מהר וכוכב הנוער והשחקן עומר חזן חוקי בכל העולם, לאחר שחגג אתמול את יום הולדתו ה- 21.  את היום המרגש הוא בילה בחיק זוגתו ליהיא פרויד ובערב, בדיוק בזמן עם הקלת ההגבלות של משרד הבריאות לקורונה, הפתיעה אותו במסיבת הפתעה עם החברים הטובים. פרויד אמרה לחזן שהם נוסעים לארוחת זוגית רומנטית באשדוד וכשחזן נכנס למקום עם כיסוי עיניים והסירו, גילה כי כל חבריו הטובים בתעשייה שאירגנו לו מסיבת הפתעה חגיגית, צועקים לו סופרייז. לקינוח חזן גם חטף עוגת קצפת לפרצוף, כמיטב המסורת. 

בין האורחים שהגיעו להרים לחזן בלטו אנה זק ובן זוגה רועי סנדלר, זק נשמעה להנחיות ובילתה כל הערב עם מסיכה ואילו החברים האחרים לא שמרו על מרחק ולא חבשו מסיכות ביניהם משה פרץ, שירלי לוי, שיר זוארץ, גל זהבי, אוראל צברי, אמיתי הרמן ואחרים. 

עומר חזן (צילום: צילום מסך אינסטגרם)עומר חזן (צילום: צילום מסך אינסטגרם)
שירלי לוי, עומר חזן (צילום: צילום מסך אינסטגרם)שירלי לוי, עומר חזן (צילום: צילום מסך אינסטגרם)
רועי סנדלר, אנה זק (צילום: צילום מסך אינסטגרם)רועי סנדלר, אנה זק (צילום: צילום מסך אינסטגרם)

באותה שעה בדיוק במרכז תל אביבי אירגן ג'פרי, בעלה של מיכל אמדורסקי מסיבת הפתעה לאשתו לרגל יום הולדתה ה- 46. הזמרת והרקדנית כל כך התרגשה ממסיבת ההפתעה כך שפצחה בבכי נרגש ונשאה דברים "באמת לא ציפיתי, ואני מרוגשת, ולא מתאים לג'פרי להרים דבר כזה, הוא לא יודע לסגור מקום במסעדה" בין האורחים שצעקו סופרייז, טלולה בונט, עידו תדמור ואחרים. 

מיכל אמדורסקי (צילום: צילום מסך אינסטגרם)מיכל אמדורסקי (צילום: צילום מסך אינסטגרם)