אחד הדיירים הבולטים בבית "האח הגדול", רמי ורד, שהודח מהבית רגע לפני הגמר הגדול, שמר על זכות השתיקה עד כה מאז צאתו מהבית. נראה שורד היה צריך זמן כדי להתרגל לחיים מחדש ומלבד בגמר הגדול שם ישב יחד עם כל המודחים, לא נראה ורד בהופעות תקשורתיות כמו רבים מחבריו מהבית הסגור. 

גם באירוע החזרה לבית, אליו לינור סביניק וגל גברעם (שהודחו לפניו) הגיעו, ורד בחר שלא להופיע וגם במפגש שנערך אתמול בין חברתו הטובה סביניק לחברו הטוב ליאור כלפון. אתמול (רביעי) נפוצו שמועות באמצעי התקשורת על חזרתו של ורד לזרועותיה של זוגתו שנותרה מחוץ לבית הסגור. כזכור, ורד לא פירט על זוגתו אך טען בבית שהוא עדיין מאוהב בה, על אף מערכת היחסים הקרובה עם סביניק. 

"מידרו אותי": זו הסיבה שבגללה לינור סביניק ורמי ורד עוד לא נפגשו - לחצו כאן. 

רמי ורד, לינור סביניק, יהודה יצחקוב (צילום: צילום מסך רשת 13)רמי ורד, לינור סביניק, יהודה יצחקוב (צילום: צילום מסך רשת 13)

אלא שלורד היה חשוב לעדכן ולא לעורר שמועות שווא וכתב בפעם הראשונה מאז צאתו מהבית, וזה מה שבחר לכתוב: "אני לא נוהג להגיב לשקרים שנכתבים עלי, אבל כשזה מגיע לאנשים שקרובים אלי אני לא יכול לעמוד מנגד. חשוב לי להבהיר שלצערי לימור קרליק קורן לא חזרה להיות בת הזוג שלי כמו שפורסם. שיהיה לכולם ערב נעים וחג שמח".

לימור קרליק קורן (צילום: צילום מסך אינסטגרם)לימור קרליק קורן (צילום: צילום מסך אינסטגרם)