שולה זקן ערכה אמש (שני) ארוחה חגיגית ומושקעת עם שולחן ארוך ומעוצב שפתחה בביתה, לחברים מבית "האח הגדול" עימם נותרה בקשרים טובים גם מחוץ לריאליטי. לביתה הגיעו שני דיירים שנעדרו ממסיבת הסיום של "האח הגדול", כל אחד מסיבותיו.

רמי ורד, שמאז שיצא מהבית ניתק קשר עם לינור סביניק ורוב דיירי הבית, בין היתר גם כעס על ההפקה שלטענתו עשו עריכה מגמתית שהציגה מצג שווא של קשר רומנטי בינו לסביניק. עוד הגיע - אלימלך קשתי, שמאז שנאלץ לעזוב בתחילת התוכנית את הבית לאור פרשת תקיפת המאבטח, הגיש תביעת פיצויים להפקת האח הגדול, וניתק קשר עם הדיירים.

ליאור כלפון, רמי ורד, שולה זקן, מור לרמן, קארין עליה, אלימלך קשתי, דיוויד דימוס (צילום: צילום מסך)ליאור כלפון, רמי ורד, שולה זקן, מור לרמן, קארין עליה, אלימלך קשתי, דיוויד דימוס (צילום: צילום מסך)

אלימלך נראה מאושש מאז הפרשה ומאז שפגשנו אותו בבית המשפט במסגרת כתב האישום שהוגש נגדו. עוד בלטו מלכת היופי במיל' קארין עליה, הבדרן ליאור כלפון, דיוויד דימוס ומור לרמן. כפי ששמתם לב, זקן הזמינה את רוב הדיירים שהודחו בשלב מוקדם של הראליטי בדיוק כמוה. האם יש סיכוי לקאמבק בין דימוס לעליה? ימים יגידו.

ליאור כלפון, רמי ורד, שולה זקן, מור לרמן, קארין עליה, אלימלך קשתי, דיוויד דימוס (צילום: צילום מסך אינסטגרם)ליאור כלפון, רמי ורד, שולה זקן, מור לרמן, קארין עליה, אלימלך קשתי, דיוויד דימוס (צילום: צילום מסך אינסטגרם)
שולה זקן (צילום: צילום מסך אינסטגרם)שולה זקן (צילום: צילום מסך אינסטגרם)