מאז שחרור ההגבלות של הקורונה נראה שהלו"ז של בן אל תבורי מלא במסיבות ואירועים, ולמרות שהוא מתכונן ליום העצמאות, השנה שוב במתכונת קצת מצומצמת, הוא גם מוצא זמן לצאת לבלות עם בת הזוג שלו ואמו. טוב נו, בערך. אמש חגג כוכב הילדים אופק כהן המוכר בשם הבמה "קסם של ילד", את יום הולדתו ה-30  ב"טש וטשה" במתחם התחנה בתל אביב.

במקום התייצבו החברים הטובים ובין רשימת המוזמנים היה גם תבורי, בר פרץ בת הזוג שלו ואמו אביבה תבורי. אממה, מה שהתחיל בכוונות חיוביות לפרגן ליום הולדת, נגמר בסצנת דיווה מכוערת מצידו של הזמר בן אל. הצמד של סטטיק הגיע למקום וכשקלט את צלמי הפפארצי בכניסה דוהרים לעברו להשיג תמונה, התעצבן עד כדי כך עשה אחורה פנה וברח מיד מהמקום מבלי שבכלל הספיק להכנס ולברך את חברו הטוב.

לאן אתה הולך?? בן אל תבורי, בר פרץ (צילום: אור גפן)לאן אתה הולך?? בן אל תבורי, בר פרץ (צילום: אור גפן)

תבורי היה כל כך עצבני כך שהוא עזב את המקום כשהותיר מאחוריו את זוגתו ואמו מופתעות לבדן. זה לא הפריע לאם ולכלתה לעתיד להכנס למקום ולבלות יחד באירוע עוד שעה בגפן, בלי בן אל. על פי מקורבים, הקשר בין אביבה לפרץ קרוב ומהודק,  אביבה מאוד אוהבת את זוגתו החדשה של בנה ונוצר ביניהן קשר מיוחד. אחרי שהעבירו ערב נטול בן אל, חברו הטוב של הזמר דאג להחזיר את פרץ לביתה. עוד בלטו טל מוסרי, אסף אשתר, מייקל הרפז ואחרים.

בר פרץ, אביבה תבורי (צילום: אור גפן)בר פרץ, אביבה תבורי (צילום: אור גפן)
קיבלה טרמפ מסקאזי? סקאזי, בר פרץ (צילום: אור גפן)קיבלה טרמפ מסקאזי? סקאזי, בר פרץ (צילום: אור גפן)
טל מוסרי, אופק כהן (צילום: אור גפן)טל מוסרי, אופק כהן (צילום: אור גפן)