איש העסקים וכוכב "המירוץ למיליון" בדימוס, רז זלצרמן חזר למעגל הפנויים פנויות בשנה האחרונה, לאחר זוגיות ארוכה עם הדוגמנית אלה איילון. כזכור, זלצרמן הגיע עם טבעת אירוסים לצילומי "הישרדות VIP" שנערכו על אי בודד בפליפינים על מנת להציע לאיילון נישואים, אלא שההפקה עצרה אותו ברגע האחרון והמבוכה נמנעה.

עם שידור התכנית וצפייתו בקרבתה של איילון לישראל אוגלבו במהלך הצילומים, נגמרה הזוגיות וזלצרמן נתפס בשיחה צפופה עם האקסית מימי "המירוץ למיליון", אלכסה דול ואפילו נרשם ניסיון לקאמבק עם איילון, שלא צלח. איש העסקים שנעלם ממדורי הבידור מאז פירוק היחסים, הגיע לחגיגות יום העצמאות בביתו של איש העסקים והיהלומן ישראל אור ברמת גן.

רז זלצרמן, נועם לוי (צילום: אור גפן)רז זלצרמן, נועם לוי (צילום: אור גפן)

כוכב "המירוץ למיליון" נתפס צמוד לכוכבת "האח הגדול", נועם לוי, שיצאה בעבר עם ניר אבישי כהן ולתקופה קצרה גם עם הזמר עדן חסון. זלצרמן ולוי היו צמודים כל הערב ולא הסתירו חיבוקים ונשיקות הדדיות, השניים אף נצפו עוזבים את האירוע יחדיו. האם זו תחילתה של זוגיות או רק חברות קרובה? ימים יגידו. 

נועם לוי מסרה בתגובה ל-TMI: "כרגע מעדיפה לא להגיב". 

רז זלצרמן, נועם לוי (צילום: אור גפן)רז זלצרמן, נועם לוי (צילום: אור גפן)

עוד נכחו באירוע הזמר רותם כהן שנמצא בחודשים האחרונים בזוגיות טרייה עם שי שגיא, קיבוצניקית בצפון הארץ אותה חשף ברשתות החברתיות. אחרי שנים שחגג בגפו חגים ומועדים, השנה לרגל חגיגות יום העצמאות, התייצב כהן לראשונה עם זוגתו באירוע שתועד מול עדשת המצלמה.

כהן ובת הזוג נראו צמודים ומאוהבים כל האירוע, עוד בלט המאורס הטרי דין מירושניקוב, שבקרוב ייפרד מהסטטוס ויהפוך לגבר נשוי אחרי שביקש בשבוע שעבר  את ידה של זוגתו האני חנין. בלטה הבסטית של אור ישראל, אביבית בר זוהר שנוהגת לערוך יחד איתו את החגיגות המושקעות.

רותם כהן, שי שגיא (צילום: אור גפן)רותם כהן, שי שגיא (צילום: אור גפן)

גם "הזוג המנצח" מני ממטרה ופרלה דנוך שמנצלים היטב את דקות התהילה, ג'ניפר סנוקל שהגיעה עם הסוכן החדש, שון בלאיש. ניקול רזניקוב שהגיעה עם בן הזוג רועי חג'ג' ונתקלה באקס מהאי סמיון גרפמן, דודו כהן מעפולה, דודו רביבו, בני פרץ ואשתו חן, רומי נסט, אסיף אלקיים, זיו שילון, סקאזי, דניס צ'רקוב, אדם אליוף רגע לפני תאונת הדרכים שעבר ואחרים. 

אביבית בר זוהר (צילום: אור גפן)אביבית בר זוהר (צילום: אור גפן)
ישראל אור, דודו כהן (צילום: אור גפן)ישראל אור, דודו כהן (צילום: אור גפן)
מני ממטרה, פרלה דנוך (צילום: אור גפן)מני ממטרה, פרלה דנוך (צילום: אור גפן)
בני פרץ ואשתו (צילום: אור גפן)בני פרץ ואשתו (צילום: אור גפן)
ג'ניפר סנוקל ושון בלאיש (צילום: אור גפן)ג'ניפר סנוקל ושון בלאיש (צילום: אור גפן)
סקאזי (צילום: אור גפן)סקאזי (צילום: אור גפן)
ניקול רזניקוב ובן הזוג (צילום: אור גפן)ניקול רזניקוב ובן הזוג (צילום: אור גפן)