אחרי שבילה במיאמי לשם הוזמן כשהופיע כדי ג'יי במסיבה עבור ישראלים, ג'וזי זירה חזר לארץ וזכה למחווה מהקבוצה שתמכה בו לאורך כל הדרך, "צבא האמת של ג'וזי זירה". אחרי מפגשי מעריצים של גל גברעם, תום חיימוב ולינור סביניק, מגיע תורו של המקום השני בעונה האחרונה של "האח הגדול". זירה הגיע למפגש המרגש יחד עם זוגתו שזכורה כ"גברת איקס", כשג'וזי עדיין שמר על פרטיותה כשהיה סגור בבית "האח הגדול".

כזכור, ג'וזי שהחל רומן עם נועה יונני בבית הסגור, החליט לגדוע אותו מכיוון שטען כי הוא מאוהב במישהי שנמצאת מחוץ לבית הסגור. מאז שיצא בגמר הגדול מהבית הסגור, חזר ג'וזי לזרועותיה של גברת איקס ששמה הוא רוני שרעבי ואפילו חגג איתה את ערב חג הפסח, יחד עם כל משפחתה.

לא נרגע: השינוי הגדול במראה של ג'וזי זירה לאחר יציאתו מהאח הגדול - לחצו כאן. 

ג'וזי זירה, רוני שרעבי (צילום: צילום מסך אינסטגרם)ג'וזי זירה, רוני שרעבי (צילום: צילום מסך אינסטגרם)

אמש (רביעי) חשף ג'וזי את שרעבי לראשונה באירוע מצולם ואמר: "רוני מפחדת ממצלמות, תראי איזה ביישנית". תומכיו של ג'וזי הוסיפו ושאלו: "היא תמניה?". ג'וזי ענה בתגובה: "חצי". תומכיו של ג'וזי לא נרגעו ואמרו: "יאללה עוד השנה", ברמיזה עבה להצעת נישואים וג'וזי ענה: "בעזרת השם". עוד הגיעו לאירוע שנערך לכבודו של ג'וזי גם חבריו הטובים: איילון אקון, ימית אברמוב, יהודה יצחקוב ואלמוג חדד. 

למרות הסולחה: קארין עליה חושפת למה לא הוזמנה ליום ההולדת של גל גברעם - לחצו כאן. 

אלמוג חדד, יהודה יצחקוב (צילום: אביב חופי)אלמוג חדד, יהודה יצחקוב (צילום: אביב חופי)

איילון אקון, יהודה יצחקוב, ג'וזי זירה, ימית אברמוב (צילום: צילום מסך אינסטגרם)איילון אקון, יהודה יצחקוב, ג'וזי זירה, ימית אברמוב (צילום: צילום מסך אינסטגרם)