מלכה היופי לשעבר, רנא רסלאן, חגגה כנראה קצת יותר מדי בדובאי וסיימה עם שני שברים, ביד וברגל. סוכנת הדוגמניות המיתולוגית, בטי רוקאווי, דיווחה על פסטיבל העצמות השבורות האלה כולל התמונות הקשות פלוס שאלה רטורית: “נחשו מי היפה שלי ששברה רגל ויד היום בדובאי".

בטי רוקוואי (צילום: ניר פקין)בטי רוקוואי (צילום: ניר פקין)

>עמותת "מתגייסים למען חולי לוקמיה" אירחה בחנותה השלישית אשר מושקת בימים אלה בשוק הפשפשים חיפה, את האומנית הידועה ובעלת המוזיאון הפרטי ביפו- אילנה גור ואת האוצרת ומדריכת התיירות לאה פופר. אילנה תרמה מספר חפצים והנ"ל שוחחו על אופציה לשת"פ עתידי עם יו"ר העמותה רינה דהן וסגניתה מרינה לויש.

אילנה גור לאה פופר מרינה לויש ורינה דהן יו''ר העמותה (צילום: אווה בן גלים)אילנה גור לאה פופר מרינה לויש ורינה דהן יו''ר העמותה (צילום: אווה בן גלים)

> טריפונס, הזמר האגדי, חזר בסערה לישראל לאחר שנה במולדתו, קפריסין, שם ויתר על וילה מרווחת עבור האוויר של ארץ הקודש. אחרי שכבר הופיע בכמה אירועים בעצמאות, תוכלו לראות ולשמוע אותו בקרוב גם בהיכל התרבות בשוהם, במועדון הגריי ביהוד ובזאפה הרצליה (עם חיים משה).

טריפונס, אין לי ארץ אחרת?
“אין על המדינה שלנו".

טריפונס (צילום: רמי זרנגר)טריפונס (צילום: רמי זרנגר)

> אחרי שנדחו על ידי “ספר השיאים של גינס", שמסרב להכיר בהם כצמד הוותיק בעולם, יערוך בקרוב ישראל גוטסדינר, מחצית מצמד רעים, טקס הכנסת ספר תורה. לכתיבת האותיות האחרונות של הספר הוא הזמין את טוביה צפיר, ננסי ברנדס, שימי תבורי ועמירן דביר, שיקדישו את המאורע לעילוי נשמתם של חבריהם יהודה בארקן, מני פאר ויגאל בשן.

ישראל גוטסדינר (צילום: איציק בירן)ישראל גוטסדינר (צילום: איציק בירן)