לפני שלושה שבועות נחתו השורדים החדשים בישראל, אחרי שסיימו את צילומי העונה החדשה של "הישרדות VIP". רגע אחרי שחזרו נפוצו שמועות על רומן שנרקם על האי בין אלה אייבנדר ואוהד בוזגלו שהתחרה כידוע על האי עם גרושתו פאני בוזגלו. השניים הכחישו קשר רומנטי אבל מאז חזרתם ארצה הם בלתי נפרדים ומרבים לבלות יחד.

למרות ההכחשות הגורפות, אמש (שלישי) הם הגיעו יחד לאירוע חגיגות היום הולדת ה-33 של המלהק מיכה סלמה בהפקת נוי צמח ונראו כמו זוג שמנסה לשמור את הקשר בסודיות, לאור החוזה עליו הם חתומים עם הפקת "הישרדות". גם לפני הגעתם הם הודיעו למארגן האירוע כי יגיעו יחד.

אודליה סויסה, אוהד בוזגלו, אלה אייבנדר (צילום: אור גפן, יח''צ)אודליה סויסה, אוהד בוזגלו, אלה אייבנדר (צילום: אור גפן, יח''צ)

אלה אייבנדר הפעם לא הכחישה קשר רומנטי אבל מסרה: "עונה מטורפת, את חייבת לראות". עוד נכחו באירוע גרושתו של בוזגלו - פאני שהגיעה עם בן זוגה אושר ואחיו הצעיר ממנו, זוכה "הישרדות" העונה קודמת - אסי בוזגלו שהגיע עם אשתו עדי והשניים השיקו בטן הריונית. עוד בלטו כוכבי הריאליטי: ליהיא גרינר, תום חיימוב וגל גברעם, ג'קי אזולאי שהגיעה בגפה, לינור סביניק, בן זיני, לירז אסייג ובן הזוג שחר לבנגרונד, אודליה סויסה, ליטל סמדג'ה, אלעד זוהר, קארין עליה, נאוה בוקר, קובי מאור, מאיה בצלאל ורועי עסיס, מני ממטרה ופרלה דנוך, ירדן אדרי, מירב ישראל והחבר הטרי, חגית היימן, אורין ג'ולי ובן הזוג גל, ימית אברמוב ואחרים.  

מיכה סלמה (צילום: אור גפן, יח''צ)מיכה סלמה (צילום: אור גפן, יח''צ)
מני ממטרה, פרלה דנוך (צילום: אור גפן, יח''צ)מני ממטרה, פרלה דנוך (צילום: אור גפן, יח''צ)
אסי בוזגלו, עדי בוזגלו (צילום: אור גפן, יח''צ)אסי בוזגלו, עדי בוזגלו (צילום: אור גפן, יח''צ)
קארין עליה (צילום: אור גפן, יח''צ)קארין עליה (צילום: אור גפן, יח''צ)
גל גברעם, תום חיימוב (צילום: אור גפן, יח''צ)גל גברעם, תום חיימוב (צילום: אור גפן, יח''צ)
ג'קי אזולאי, אודליה סויסה, פאני בוזגלו (צילום: אור גפן, יח''צ)ג'קי אזולאי, אודליה סויסה, פאני בוזגלו (צילום: אור גפן, יח''צ)
ליהיא גרינר (צילום: אור גפן, יח''צ)ליהיא גרינר (צילום: אור גפן, יח''צ)
בן זיני (צילום: אור גפן, יח''צ)בן זיני (צילום: אור גפן, יח''צ)
קובי מאור (צילום: אור גפן, יח''צ)קובי מאור (צילום: אור גפן, יח''צ)