בסוף השבוע האחרון חגג כוכב הנוער בן זיני יום הולדת 25 מושקעת במרפסת ביתו של היהלומן ישראל אור וכיאה לאירוע בסדר גודל שכזה, כל כוכבי הריאלטי התייצבו לברך, ביניהם ליהיא גרינר שסיפרה בסטורי שהעלתה ברשתות החברתיות כי היא הגיע אבל אף אחד לא הצליח לזהות אותה.

גרינר, שהגיעה למסיבת הבריכה עלתה על בגד ים, עשתה גולגול בשיער, חבשה כובע ומשקפיים גדולים ולדבריה אף אחד לא זיהה אותה, אפילו לא צלם הפפארצי שמצלם אותה כבר שנים. "זה היה כל כך מגניב" אמרה גרינר, "אף אחד לא זיהה אותי, אף אחד לא בא לבקש תמונות, אתם לא תראו את התמונות שלי מהמסיבה".

לא זכרה שעשתה פוזה למצלמה. ליהיא גרינר (צילום: אור גפן)לא זכרה שעשתה פוזה למצלמה. ליהיא גרינר (צילום: אור גפן)

אלא שהסיכוי שסטורי של גרינר יעבור בלי עוד פליטת פה, הוא אפסי וכוכבת הריאלטי והפה הגדול המשיכה ואמרה שהיא שמחה שלא תועדה באירוע, מסיבות שעלולות לבייש אותה.  "זה מהמם, כי בן זיני זה יום הולדת 25 ועדיף לי לא להיות באייטמים, למרות שיכלו לעשות אייטם שהייתי הבייביסיטר".

מה שגרינר שכחה, כנראה בעקבות כמות אלכוהול יפה שהיא סיפרה ששתתה, שהיא דפקה לא מעט פוזות לצלם במקום והתיעוד שלה מהאירוע הגיע לידנו. עוד התייצבו כוכבי הישרדות הטריים והצמודים אוהד בוזגלו ואלה אייבנדר שכבר לא מסתתרים מעדשות המצלמה, הפאוור קאפל הלוהט של הביצה גל גברעם ותום חיימוב, אדל בספלוב, עדי לאון, ליאם גולן, אסי בוזגלו, אגם בוחבוט, סטפן לגר, אלין כהן, קארין עליה, בר ברימר, עומרי בן נתן, מאור אדרי, מגי טביבי, חגית היימן, נועם לוי, ג'וזי זירה, הלן ורגב הוד, ואחרים.

שכחה שעלו עליה. ליהיא גרינר, אלה אייבינדר (צילום: אור גפן)שכחה שעלו עליה. ליהיא גרינר, אלה אייבינדר (צילום: אור גפן)
בן זיני (צילום: אור גפן)בן זיני (צילום: אור גפן)
גל גברעם, תום חיימוב (צילום: אור גפן)גל גברעם, תום חיימוב (צילום: אור גפן)
אדל בספלוב (צילום: אור גפן)אדל בספלוב (צילום: אור גפן)
אוהד בוזגלו, אלה אייבנדר (צילום: אור גפן)אוהד בוזגלו, אלה אייבנדר (צילום: אור גפן)
ליאם גולן (צילום: אור גפן)ליאם גולן (צילום: אור גפן)