למרות שבסוף השבוע צצו שמועות על כך שאייל גולן ואשתו דניאל גרינברג בקרע במערכת היחסים ואפילו נטען כי הזמר עבר לגור מספר ימים בבית מלון, נראה שהשניים חזרו לשגרה ולא נתנו לריכולים במדורי הבידור להפריע להם ליחסים. גרינברג שנמצאת בחודש מתקדם להריונה, ענתה על שאלות הגולשים וקיבלה שאלה גם על הזוגיות עם גולן.

"מה בעינייך הזוגיות המושלמת?", נשאלה גרינברג וענתה: "אני חושבת שאין דבר כזה שלמות. לא בבני אדם ולא בזוגיות. זוגיות מורכבת מהמון דברים, זוגיות טובה ונכונה היא בעיקר כשעובדים בה נכון כי בסופו של דבר גם זוגיות זאת עבודה יום יומית. הכי חשוב זה לשמור אחד על השנייה ולהיות חברים אחד של השנייה, לגדול ולצמוח יחד מתוך הזוגיות ולהיות תמיד אחד בשביל השנייה לא משנה מה עוברים בדרך, בין אם היא קלה או קשה. במיוחד כשיש ילדים בתמונה והכל מקבל משמעות  אחרת, עוצמתית יותר ללא כל ספק". 

אחרי סוף שבוע קשה: אייל גולן ודניאל גרינברג משדרים עסקים כרגיל - לחצו כאן. 

דניאל גרינברג, אייל גולן, מיאל גולן (צילום: צילום מסך אינסטגרם)דניאל גרינברג, אייל גולן, מיאל גולן (צילום: צילום מסך אינסטגרם)

גרינברג נשאלה על כך שאינה עובדת מאז הולדת בתה הבכורה מיאל ונשאלה אם לא מפריע לה שרק גולן מביא את המשכורת הביתה, וענתה: "מה שמפריע לי אני משנה לרוב די מהר. למדתי הפקות אירועים על מנת לעסוק בתחום וברגע שהתחלתי להפיק, התחילה הקורונה וכל העבודה נעצרה והחלטתי להתמקד בגידול של מיאל עד שתעבור המגפה. מפה לשם ירדתי מהמקצוע כי הבנתי שלעבוד בלילה זאת לא אופציה עבורי והחלטתי לעבוד על בייבי סודי משלי, שאני לא יכולה לשתף בפרטים כרגע. אבל בואי נשים הכל בצד דקה, אם מישהו תהה לרגע - גידול ילדים זאת עבודה ועבודה לא קלה ואין רגע משעמם איתם! אז לכל דבר יש זמן כמובן". 

דניאל גרינברג, אייל גולן, מיאל גולן (צילום: צילום מסך אינסטגרם)דניאל גרינברג, אייל גולן, מיאל גולן (צילום: צילום מסך אינסטגרם)