כוכבת הפופ נועה קירל, שבקרוב מאוד תהפוך לסטארית ענקית בכל העולם (אמן אמן) כבר מתקשה להתמודד עם לוח הזמנים הצפוף שלה ולעמוד בכל חובותיה. רגע לפני שתשיק בשבוע הבא את הפרוייקט הבינלאומי שלה ושיר חדש במסיבת עיתונאים בנוכחות נציגים מהלייבל אטלנטיק, קירל נמצאת ביישורת האחרונה לצילומי הסרט בכיכובה "אוהב אותך צ'ארלי".

אתמול, כל חברי הקאסט של הסרט הישראלי בבימויו של שי כנות הגיעו לארוחת בוקר מגבשת במלון הרודס בתל אביב בנוכחות הבעלים של הרשת דוד פתאל, אך היחידה שלא הגיעה היא הכוכבת בכבודה ובעצמה, שנעדרה מהתמנגלות עם בן זוגה על המסך אליעד נחום, עדי הימלבלוי ומיכאל אלוני, אלון אבוטבול . אז אל תחשבו שמדובר בגינונים של דיווה אם כי יש הסבר הגיוני להיעדרות. "ההודעה על ארוחת הבוקר היתה בהתראה קצרה. יום לפני ולנועה היו הקלטות לשירים מתוך הסרט" כך מסרו מטעמה.

אלון אבוטבול, לין אשרוב, מיכאל אלוני, דוד פתאל ועדי הימלבלוי (צילום: יח''צ פתאל)אלון אבוטבול, לין אשרוב, מיכאל אלוני, דוד פתאל ועדי הימלבלוי (צילום: יח''צ פתאל)

אך מי מבין הקולגות שהתגעגע לקירל יכל לראות אותה באותו אחה"צ, אז השחקנים נפגשו שוב והפעם לדבר האמתי, צילומים לסצנות נוספות במלון לאונרדו ביץ' תל אביב, לשם קירל הגיעה גם הגיעה ונתנו שואו עם הפוני החדש איתו התאבזרה לצורך הצילומים.

נועה קירל (צילום: עופר נעים)נועה קירל (צילום: עופר נעים)