אחרי הגירושים המסעירים והמתוקשרים, מאיה בוסקילה ועוזי אזולאי ציינו בחודש האחרון קאמבק מפתיע ונראה כי הפעם הם שורדים יחד כבר חודש שלם בלי פרידות ודרמות מיותרות. אמש (שלישי) התייצבו הזוג המתקאמבק באירוע השקה של "סבון'' והוכיחו לכולנו שאהבה מנצחת את הרבנות ואת הכותרות המרעישות.

בוסיקלה ואזולאי מצליחים להתמיד בזוגיות ודיגמנו באירוע נשיקה דביקה מול עדשת המצלמה. באירוע בלטה גם הנשואה הטרייה קסניה טרנטול שהגיעה בלי הבעל הטרי, אבל נתקלה באקס עומרי בן נתן שהתייצב עם זוגתו הטרייה אופק.

עוזי אזולאי, מאיה בוסקילה (צילום: אור גפן)עוזי אזולאי, מאיה בוסקילה (צילום: אור גפן)

עוד בלטה השורדת הטרייה מעיין אשכנזי שהגיעה עם חזייה לאירוע, רגע אחרי שפרסמה תמונות חושפניות ברשתות החברתיות עם חברה לאי ב"הישרדות" - מייקל לואיס, ג'ני צ'רוואני, קארין גרינברג אחותה של דניאל, דנית ליבנת, אירה דולפין ואחרים. 

עמרי בן נתן, אופק זברו (צילום: אור גפן)עמרי בן נתן, אופק זברו (צילום: אור גפן)
ג'ני צ'רוואני (צילום: אור גפן)ג'ני צ'רוואני (צילום: אור גפן)
ג'ני צ'רוואני, מעיין אשכנזי, קארין גרינברג, אירה דולפין, קסניה טרנטול (צילום: אור גפן)ג'ני צ'רוואני, מעיין אשכנזי, קארין גרינברג, אירה דולפין, קסניה טרנטול (צילום: אור גפן)
מעיין אשכנזי (צילום: אור גפן)מעיין אשכנזי (צילום: אור גפן)
עם האקסית והנוכחית. קסניה טרנטול, עמרי בן נתן, אופק זברו (צילום: אור גפן)עם האקסית והנוכחית. קסניה טרנטול, עמרי בן נתן, אופק זברו (צילום: אור גפן)
דנית ליבנת (צילום: אור גפן)דנית ליבנת (צילום: אור גפן)