הרוחות מתחילות לסעור בבית "האח הגדול" ובפרק ששודר אמש הייתם עדים לעימות החזיתי בין הדיירים אורן חזן ומירי כהן כשהראשון הטיח בה ביקורת נוקבת וטען כי היא צבועה ואילו כהן התעקשה שהיא אוהבת את כל דיירי הבית. בתום העימות מצאה עצמה כהן מתייפחת בחדר האח הגדול. בתה המפורסמת, אשת הביוטי אלין כהן שצופה באדיקות באמה על המסך, לא נותרה חייבת וסגרה חשבון עם ח"כ לשעבר.

בפוסט נוקב שפירסמה כהן נגד חזן האשימה אותו בגזענות, בריונות ושוביניזם וכך כתבה: "עד כאן אנחנו בשנת 2021. אין מקום לתת במה בערוץ מרכזי לאדם שוביניסט, גזען, קיצוני, בוטה, ביריון. נגמרו הימים האפלים בהם אנשים פסולים הכתיבו לנו, ולנשים בפרט את החיים. צריך להוקיע אותם מאיתנו ובשום מקרה לא לתת להם במה להתנהג בצורה פרימיטיבית ופסולה כלפי נשים ואנשים". 

View this post on Instagram

A post shared by ALINE COHEN (@aline_cohenn)

"רוצים שוביניזם, בריונות, אלימות מילולית, גזענות ותת רמה אנושית כלפי נשים? אז תצביעו לאורן חזן. האיש שמשפיל ופוגע בנשים עקב היותם נשים. רוצים חברה מתוקנת , ושוויונית , אמיתית עם אהבת חינם והבעת הוקרה לעוצמה נשית , אל תתנו יד ואל תצביעו לאדם הזה שפועל בסכסכנות ומניפולציות בלתי נתפסת. אדם שהוקיעו אותו מכל מערכת שהשתייך אליה בעבר מנסה לחדור לחיינו שוב בגרסה חמורה ומסוכנת יותר. אמא שלי היא רק אחת מהנשים שנפגעו מאורן חזן. רק אחת. בשבועיים בבית הוא כבר הספיק לרמוס ולהשפיל 3 נשים" 

אורן חזן (צילום: מיכה לובטון)אורן חזן (צילום: מיכה לובטון)