בסוף השבוע האחרון נישאה השחקנית וכוכבת הנוער שירה לוי בת ה-23 לבן זוגה בארבע השנים האחרונות אורי בן לולו באולם האירועים קאי ריזורט של מושיק רוט בעמק חפר. סלבס שכבר רגילים למקום החדש שהפך למשכן הסלבס נהרו בהמוניהם לברך ולשמח את החתן והכלה הטריים.

בלטו במיוחד הפאור קאפל של הביצה, אלירז שדה ואילנית לוי שנמצאים בחודש השמיני להריונם וצפויים לבקר בקרוב מאד בחדר לידה ולהביא לעולם יורשת עצר ראשונה משותפת לשניים, אחות לליאם ואלין ילדיה של לוי מנישואיה הקודמים לאייל גולן. "אין ברירה, סוחבים באוגוסט" שיתפה לוי את העוקבים של TMI ולמרות ששדה משתדל לתמוך בה בחודשים האחרונים, השניים חשפו כי הם לא מבשלים בימים אלו - בגלל השיפוצים, וכי רוב הזמן הם מזמינים אוכל מבחוץ. אם תהיתם אם כבר יש שם לעוללית שבדרך, ההורים הנרגשים סיפרו כי טרם בחרו ועדיין לא ידוע.

אילנית לוי, אלירז שדה (צילום: אור גפן)אילנית לוי, אלירז שדה (צילום: אור גפן)

שדה ולוי פגשו באירוע את הרב ישראל איפרגן הידוע כ"הרנטגן" שהגיע לחתן את הזוג הצעיר, וניצלו את המפגש לברכה מרגשת והורדת "עין הרע", לקראת הלידה הצפויה. עוד בלטו הזוג אנה זק שהתייצבה עם בן זוגה רועי סנדלר ודיברה לראשונה על פרשת סוכן הדוגמניות ואמרה "מאד טילטל אותי כל הסיפור הזה עדיין מתאוששת זה ממש לא קל" וחשפה כי למזלה היא לא הוטרדה מינית במסגרת עבודתה כדוגמנית. עוד התייצבו מירי בוהדנה שלא מרבה להתייצב באירועים מתוקשרים, אביבה תבורי, ג'וליה לוי בוקן, און רפאלי, עומר חזן, לירון רביבו בהריון מתקדם, קים אור אזולאי והחבר ואחרים.

אילנית לוי, אלירז שדה, הרב איפרגן, מרדכי חסידים (צילום: אור גפן)אילנית לוי, אלירז שדה, הרב איפרגן, מרדכי חסידים (צילום: אור גפן)
מירי בוהדנה (צילום: אור גפן)מירי בוהדנה (צילום: אור גפן)
שירה לוי, אורי בן לולו (צילום: אור גפן)שירה לוי, אורי בן לולו (צילום: אור גפן)
און רפאלי (צילום: אור גפן)און רפאלי (צילום: אור גפן)
רועי סנדלר, אנה זק (צילום: אור גפן)רועי סנדלר, אנה זק (צילום: אור גפן)
עומר חזן, ליהי פרויד (צילום: אור גפן)עומר חזן, ליהי פרויד (צילום: אור גפן)