בזמן שרבים בתעשיית הבידור נדבקו בגרסת הדלתא של נגיף הקורונה על אף שהתחסנו פעמיים, ביניהם נועה קירל, רותם כהן ואורנה בנאי, מנחת "הכוכב הבא" והדוגמנית המצליחה נדבקה אבל במשהו אחר לגמרי. במערכת TMI לא תיארו לעצמם שיכתבו דבר כזה אי פעם אבל גם זה קורה ולטובים ביותר, רותם סלע נדבקה בכינים. 

המנחה המצחיקה שיתפה בתמונה שלה עם שיער רטוב ומגבת על כתפיה וכתבה: "חבר'ה אל תשאלו. גם אני כמו נועה קירל נדבקתי ויצאתי חיובית... לכינים!". סלע שאוהבת לקחת כל סיטואציה בחיים בהומור ולהפוך את הלימון ללימונדה, הוסיפה וכתבה בדומה לקירל: "אני מתנצלת בפני כל מי שבא איתי במגע בימים האחרונים ומבקשת מכולם ללכת להיבדק. בואו נשמור על עצמנו". 

רותם סלע (צילום: צילום מסך אינסטגרם)רותם סלע (צילום: צילום מסך אינסטגרם)

לא ברור ממי סלע נדבקה בכינים, רק נזכיר שיש לה ילדים קטנים ובטח כאמא טובה הגיעה איתם לגן השעשועים ונדבקה שם. במערכת TMI התחילו להתגרד למרות שבכלל לא פגשנו את סלע ומקווים שהקולגה המקצועית שלה, אסי עזר, לא היה לידה בימים האחרונים ולא נדבק גם הוא בכינים, למרות שהיה יכול להיות מעניין לראות אותו עם שיער קצוץ. 

הכוכב הבא לאירוויזיון, אסי עזר, רותם סלע (צילום: צילום מסך קשת)הכוכב הבא לאירוויזיון, אסי עזר, רותם סלע (צילום: צילום מסך קשת)