מיטב הסלבס של ארצנו הגיעו אתמול (רביעי) למספרה החדש של קובי שץ ברמת השרון, להרמת כוסית וקביעת מזוזה. מי שהצטרף לרב בקביעת המזוזה הוא לא אחר מסמיון גרפמן שהסתפר, חבש כיפה וקבע יחד איתו את המזוזה. אשרייך. עוד הגיעו: הלן ורגב הוד, שייע פייגנבוים, אלון מזרחי וליטל סמדג'ה שנראתה מחויכת לאחר הגירושים הטריים וסיפרה שהורידה 5 ק"ג ממשקלה כשהיא בתהליך של תזונה מוקפדת ותכנית אימונים. 

גם כוכבת "האח הגדול", לינור סביניק, שהסתכסכה בשבוע האחרון עם הבסטיז לשעבר, יהודה יצחקוב ואלמוג חדד שסיפרו בראיון לתכנית הרדיו של TMI שחשבו שהיא חברה שלהם והם התפכחו לגלות שלא, לאחר שלטענתם תום חיימוב אמר לסביניק שיהודה ואלמוג עדיין משחקים את המשחק. 

לינור סביניק (צילום: אור גפן)לינור סביניק (צילום: אור גפן)

זה לא הדבר היחידי שעבר על סביניק בשבוע האחרון, לאחר שנקלעה לתאונת דרכים ורכבה הושבת לחלוטין. "עברתי תאונה לא פשוטה. נסעתי בחולון בכביש דו סטרי, מכל הצדדים יש רחובות פנימיים. הגיע אוטו מאחד הרחובות ולצערי לא עצר ב"עצור" וכמעט העפתי אותו באוויר. שברתי את ההגה שמאלה, עליתי על אי תנועה גבוה, האוטו קפץ ונחת בנס על ארבע גלגלים ולמזלי לא התהפך. תודה לבורא עולם שאני פה והכל בסדר איתי ועם הבן אדם", אמרה סביניק. 

מה עם זוגיות?
"בינתיים לא מצאתי את שאהבה נפשי, אבל זה יגיע". 

היה לייב סוער של יהודה ואלמוג שהם יצאו עלייך ועל תום.
"אני לא מעוניינת להגיב".

אבל את מאוד אהבת אותם לפני.
"אני עדיין אוהבת אבל אין תגובה". 

עשית מהפך בלוק.
"נבחרתי להיות מובילה של קמפיין חשוב. מי שלא יודע, אני סוחבת בעיית משקל שנים ואני גם אלרגית לגלוטן ומאוד קשה לעשות ירידה במשקל בנתונים האלה ואני עושה קמפיין גדול שבו אני מלווה בתזונאית ונטורופתית בכל התהליך". 

ליטל סמדג'ה (צילום: אור גפן)ליטל סמדג'ה (צילום: אור גפן)
סמיון גרפמן (צילום: אור גפן)סמיון גרפמן (צילום: אור גפן)
אלון מזרחי (צילום: אור גפן)אלון מזרחי (צילום: אור גפן)
הלן ורגב הוד (צילום: אור גפן)הלן ורגב הוד (צילום: אור גפן)
ליטל סמדג'ה, קובי שץ (צילום: אור גפן)ליטל סמדג'ה, קובי שץ (צילום: אור גפן)
שייע פייגנבוים (צילום: אור גפן)שייע פייגנבוים (צילום: אור גפן)