המגישה לוסי אהריש הפכה לפני שבעה חודשים לאמא לראשונה כשהביאה בן זכר לעולם, לה ולבעלה צחי הלוי. את חג הסוכות האחרון בילו ההורים לראשונה מאז הלידה יחד עם בנם אדם בחופשת חג במלון בארץ, אלא שאורחים ששהו במקום וזיהו את הזוג המפורסם מיהרו לדווח לגופי התקשורת השונים שאהריש נצפתה עם בטן של הריון שני.

לאור פניות רבות שקיבלה בעניין החליטה המגישה לעשות סוף לשמועות ובצעד אמיץ חשפה על עודפי משקל מאז ההריון. אהריש שיתפה בסטורי תמונות שלה עם בטן חשופה ולא הריונית וכתבה: "היינו בנופש ביומיים האחרונים, פעם ראשונה מאז שאדם נולד. היה מדהים אבל זה לפעם אחרת. אבל למי שהיה במלון והיה דחוף להעביר רכילות שאני בהריון יש לי חמישה דברים להגיד לך".

לוסי אהריש וצחי הלוי ערכו ברית לבנם - וקבעו את שמו - לחצו כאן. 

לוסי אהריש וצחי הלוי בלידת בנם אדם (צילום: צילום מסך אינסטגרם)לוסי אהריש וצחי הלוי בלידת בנם אדם (צילום: צילום מסך אינסטגרם)

"1. אני לא בהריון. 2. אני אקסטרה 8 קילו מאז הלידה שעדיין לא ירדו. עליתי 21 קילו. 3. אדם מלמד אותי להיות אמא וזה הכי חשוב לי בעולם כרגע לפני שאני בכלל חושבת על הריון נוסף. 4. לאלה שדאגו להסתכל לי על הבטן ההריונית, יא חסרי חיים תתעסקו בחיים שלכם. 5. תמיד הייתה לי בטן ותמיד תהיה. צאו לי מהרחם 2".

לוסי אהריש (צילום: צילום מסך אינסטגרם)לוסי אהריש (צילום: צילום מסך אינסטגרם)