לפני חודש בדיוק הביצה שוב רעדה כשעוד זוג מוכר ואהוב החליט לפרק את החבילה. אחרי שבשנים האחרונות הקפידו להציג את הזוגיות שלהם כמושלמת ברשתות החברתיות ואף עברו לא מעט תלאות בניסיונות כניסה להריון וריגשו את המדינה כשהביאו לעולם תאומים, ירדן הראל ובעלה עומרי שלום נפרדו.

בעוד הראל שומרת על פרופיל נמוך ולא נראת בעין המצלמות באירועי השקה לאחרונה, אתמול התייצב עומרי שלום בהקרנת טרום בכורה של הסרט "לא זמן למות" ונהנה מזמן איכות עם עצמו בזמן שהוא מתרגל לחיים ללא זוגיות. אחרי 22 שנים יחד, בינהם 11 כזוג נשוי רבים תוהים כיצד מתגברים על פרידה שכזו.

עומרי שלום (צילום: אסף לב)עומרי שלום (צילום: אסף לב)

שלום נשאל על התחושות וזה מה שהיה לו לומר, "לא קל אבל ממשיכים הלאה. ההרגשה הכללית היא מן הסתם כמו אחרי פרידה. ירדן תמיד תהיה אהבת נעוריי ואם ילדיי ואנחנו בטוב. אנחנו ביחסים מעולים ונמשיך ככה למען הילדים שלנו".

עוד הגיעו לצפות בסוכן המסוקס ג'יימס בונד: הזמר משה פרץ המשמש כפרזנטור המקומי של שעוני אומגה המככבים בסרט ורעייתו ירדן, ליאור רז, צביקה הדר, השף טום אביב, ארז טל עם ביתו שילה, ליאור סושארד ואשתו טל, אירה דולפין, עמוס לוזון וזוגתו אירית רחמים ועוד.

משה פרץ וירדן (צילום: אביב חופי,באדיבות וואלה!)משה פרץ וירדן (צילום: אביב חופי,באדיבות וואלה!)
מכיר את הפעלולים מקרוב. ליאור רז (צילום: אביב חופי,באדיבות וואלה!)מכיר את הפעלולים מקרוב. ליאור רז (צילום: אביב חופי,באדיבות וואלה!)
ארז טל (צילום: אביב חופי,באדיבות וואלה!)ארז טל (צילום: אביב חופי,באדיבות וואלה!)
טום אביב, ליאור סושרד (צילום: אסף לב)טום אביב, ליאור סושרד (צילום: אסף לב)
אירה דולפין (צילום: אביב חופי,באדיבות וואלה!)אירה דולפין (צילום: אביב חופי,באדיבות וואלה!)