עוד רגע והעונה החדשה של "הישרדות" עולה לאוויר ונראה שאוהד בוזגלו מייצר כותרות ללא הפסקה עוד לפני החשיפה הגדולה. לצד שמועות בלתי פוסקות על רומנים מכל מיני כיוונים, בין אם אלה בינדר, מעיין אשכנזי שהיו איתו על האי ואחרות, בוזגלו מוכיח כי הוא רווק הולל ועורר סערה בתחילת השבוע כשהעלה לאינסטגרם תמונה מחופשה באילת, כשהוא ישן עם שתי נשים במיטה וכתב "פפאראצי משעות הבוקר המוקדמות". אך אחרי שסיפר בראיונות כי הוא לא מחוייב לאף אישה מאז הגירושים מפאני בוזגלו, שגם תככב איתו על המסך בהישרדות, הוא עדיין ממשיך להיראות לא מעט עם אלכסה דריה, הידידה הקרובה שלו שחשבנו לא פעם שהם בני זוג.

אוהד בוזגלו (צילום: צילום מסך אינסטגרם)אוהד בוזגלו (צילום: צילום מסך אינסטגרם)

אז אחרי הסופ"ש ההולל בעיר הדרומית, נראה שלבוזגלו יש גם צד תרבותי ואת ערב אמש העביר בתערוכת ציורים מיוחדת. אז שלא תחשבו לרגע שבוזגלו מעביר את זמנו בצפייה באומנות ביום יום, אלא אתמול היה זה מאורע מיוחד כשנפתחה תערוכתה של האמנית והיוצרת חני בוזגלו, אמא שלו ומי שטיפחה את משפחת הכדורגל המפורסמת, בגלריה של מרכז הבמה בגני תקווה.

אוהד בוזגלו, אלכסה דריה (צילום: אריאל שלום)אוהד בוזגלו, אלכסה דריה (צילום: אריאל שלום)

כשהם מלווים במצלמות סדרת הריאליטי המשפחתית, הגיעו הבוזגלוס כמעט בהרכב מלא: יעקב בוזגלו, מאור, אשתו מירן וארבעת ילדיהם, אסי ואשתו ההריונית עדי וכאמור אוהד שלא הגיע לבד ולמרות שעבר סוף שבוע עמוס בנשים אחרות בא עם הדייט אלכסה דריה.  

אסי, חני ואוהד בוזגלו (צילום: אריאל שלום)אסי, חני ואוהד בוזגלו (צילום: אריאל שלום)
אסי בוזגלו, מאור ומירן והילדים (צילום: אריאל שלום)אסי בוזגלו, מאור ומירן והילדים (צילום: אריאל שלום)
חני ויעקב בוזגלו (צילום: אריאל שלום)חני ויעקב בוזגלו (צילום: אריאל שלום)
הבוזגלוס (צילום: אריאל שלום)הבוזגלוס (צילום: אריאל שלום)