בחודש מרץ האחרון הפכה כוכבת הריאלטי והשורדת ג'קי אזולאי לאישה גרושה רשמית אחרי 15 שנים של זוגיות וארבעה ילדים משותפים. מאז, היא הספיקה להתגבר על הפרידה והמשיכה הלאה לזרועותיו של הכדורגלן דניאל בוסי כשאף יצאו לאור באופן רשמי מול עדשות המצלמה. בסוף השבוע האחרון נרשם מפגש פסגה מכונן ראשון מול המצלמות בין הגרוש הטרי ישראל אזולאי לבין גרושתו ובן זוגה החדש.

כזכור בחודש שעבר חגגה אזולאי בר מצווה לבנה הבכור יחד עם בעלה ישראל שהודיע מול המצלמות שאין סיכוי שהחבר שלה יוזמן לאירוע אלא שלמרות המתיחות, בסופ"ש האחרון נפגשו השניים במפתיע באירוע שערך המפיק שון בלאיש במועדון השלוותא בנמל תל אביב. חשבתם שיהיה מפגש בפרצופים זועמים וטונים צורמים? ובכן, למרבה ההפתעה המפגש עבר ממש בשלום כשהם אף תועדו בחיבוק מפרגן בין שני הגברים בחייה של אזולאי.

איזה אושר. ג'קי אזולאי, דניאל בוסי, ישראל אטיאס (צילום: אור גפן)איזה אושר. ג'קי אזולאי, דניאל בוסי, ישראל אטיאס (צילום: אור גפן)

ישראל גילה בגרות והפתיע אף את ג'קי עצמה כשהגיע לכבד אותם ולומר שלום, כמו כן חיבק את בוסי ונישק את מצחו לשלום.  לאחר שהמפגש עבר בהצלחה, המשיכה אזולאי לבלות עם כוכבי הישרדות רגע לפני שהעונה החדשה עולה לאוויר, ביניהם אוהד בוזגלו ואלה אייבדנר שנצפו מבלים בחברתה של אזולאי והצמוד הכדורגלן, מישהו אמר משהו על ברית שנכרתה על האי? עוד בלט הזמר נדב גדג' שהשיק את זוגתו החדשה גילי גרינשטיין, האורח המיוחד התקליטן הבינלאומי מרטין גריקס, דורית ריבליס, רומי אברג'יל ואחרים. 

לכזה יחס לא ציפינו. (צילום: אור גפן)לכזה יחס לא ציפינו. (צילום: אור גפן)
צמודים. אוהד בוזגלו, אלה אייבנדר (צילום: אור גפן)צמודים. אוהד בוזגלו, אלה אייבנדר (צילום: אור גפן)
נדב גד'ג והחברה החדשה (צילום: אור גפן)נדב גד'ג והחברה החדשה (צילום: אור גפן)
אוהד בוזגלו, אלה אייבנדר, ג'קי אזולאי, שון בלאיש (צילום: אור גפן)אוהד בוזגלו, אלה אייבנדר, ג'קי אזולאי, שון בלאיש (צילום: אור גפן)