תשעה חודשי הריון הגיעו לסיומם כשהגסטרונומיית מיכל אנסקי התייצבה שלשום בבית החולים איכילוב והפכה לאמא טרייה לבת שלישית, שנייה משותפת לה ולבעלה אייל אמיר. התינוקת הקטנה נולדה בול בתאריך יום ההולדת של אנסקי, ואם לא די בכך החגיגה היא משולשת כי היא נולדה גם בתאריך החתונה של אנסקי ובעלה אייל אמיר. כך שהחל מהשנה בכל11 לאוקטובר, יציינו משפחת אנסקי אמיר שלושה אירועים במכה אחת, חגיגות נישואים וימי הולדת לאם ולבתה.

View this post on Instagram

A post shared by Michal Ansky (@michalansky)

בזמן שמדורי הבידור מחכים בצפייה לראות את ההורים הנרגשים יוצאים מבית החולים עם העגלה והתינוקת החדשה בדרכם לביתם, אנסקי החליטה להשיק את בתה הקטנה, אחות לגבריאל לי ולדניאלה מנישואיה הקודמים של שופטת "מאסטר שף" ברשתות החברתיות. האמא הטרייה שיתפה עם עוקביה תמונה ראשונה שלהם כמשפחה מורחבת בת חמש נפשות וכתבה: "מהיום אנחנו שולחן לחמישה, תודה לכם על הברכות המרגשות, זה לא מובן מאליו עבורנו, שמחנו כל כך. אנחנו חוזרים הביתה בידיים מלאות ולב זוהר מאושר. כשחשבתי שיום הניושאים שלנו ישנה את ימי ההולדת שלי לנצח, לא ידעתי מה מחכה לנו מעבר לפינה. והנה היא באה ומוסיפה שלושה ק"ג ושלושים גרם של אהבה לתאריך הזה". אנסקי עברה ממחלקת היולדות באיכילוב למלון בייבי ליס והיא צפויה להשתחרר בקרוב לביתה. 

חתונת מיכל אנסקי ואייל אמיר (צילום: fine production,שי אשכנזי)חתונת מיכל אנסקי ואייל אמיר (צילום: fine production,שי אשכנזי)