רגע לפני שסוף השבוע בפתח, רבים מתושבי תל אביב והסביבה מגיעים לשוק הכרמל כדי להצטייד באוכל לקראת ארוחת השבת. מדי פעם הם נהנים לשמוע את הופעותיהם של אמני הרחוב ואפילו את הופעתה של מירי אלוני שנוהגת להגיע לרחבת השוק. אלא שהפעם הופתעו העוברים והשבים מהופעה יוצאת דופן. 

שלוש דמויות בסרבל אדום ומסכה ודמות נוספת בחליפת ספורט טורקיז, כמחווה לסדרה המצליחה של נטפליקס "משחק הדיונון", הופיעו בנחלת בנימין ואז נחשף כי מדובר בלא אחרים משופטי "האקס פקטור לאירוויזיון" שישודר ביום שבת ברשת 13. השופטים החליטו לעשות פרומו שעדיין לא נראה בטלוויזיה הישראלית ולצאת מהמסך הקטן לרחוב, כדי לוודא שכולם יצפו בפרק פתיחת העונה.

נטע ברזילי, מרגול (צילום: אבשלום ששוני)נטע ברזילי, מרגול (צילום: אבשלום ששוני)

השופטת מרגול לבשה את חליפת הספורט שמוכרת בסדרה כחליפתם של המתמודדים ואילו השופטים מירי מסיקה, אביב גפן ונטע ברזילי לבשו את הסרבלים האדומים שמזוהים עם מפעילי המשחק. מי שנעדר מהאירוע המפתיע היה השופט רן דנקר ולא בגלל שלא מתאים לו לרדת אל העם, אלא מכיוון שערך יחד עם הפקת הפסטיגל חזרה ראשונה לקראת המופעים שיערכו בחנוכה. 

נטע ברזילי, מירי מסיקה, אביב גפן (צילום: אבשלום ששוני)נטע ברזילי, מירי מסיקה, אביב גפן (צילום: אבשלום ששוני)
אביב גפן, נטע ברזילי (צילום: אבשלום ששוני)אביב גפן, נטע ברזילי (צילום: אבשלום ששוני)
נטע ברזילי (צילום: אבשלום ששוני)נטע ברזילי (צילום: אבשלום ששוני)
מרגול (צילום: אבשלום ששוני)מרגול (צילום: אבשלום ששוני)
מירי מסיקה, אביב גפן, נטע ברזילי, מרגול (צילום: אבשלום ששוני)מירי מסיקה, אביב גפן, נטע ברזילי, מרגול (צילום: אבשלום ששוני)