מאיה ג'ריס ואלה לי להב, יש לכן פייט מול ג'וזי זירה וקארין עליה, כוכבי "האח הגדול" שמנהלים בשלושת החודשים האחרונים קשר רומנטי לא יציב בדיוק כמוכן, עם המון הכחשות בתחילתו, לצד עליות ומורדות, פרידות פומביות הכוללות הסרת עוקב והסרת תמונות משותפות ברשתות החברתיות וגם קאמבקים קצרים. עכשיו הם חוגגים את הקאמבק שלהם בחופשה מעבר לים.

לא רק יאן גולן: אלו ארבעת הסלבס שחוגגים היום יום הולדת

זירה ועליה ארזו פקלאות, התייצבו אתמול (ראשון) בשדה התעופה בן גוריון וטסו לחופשה זוגית בעיר הרומנטית ביותר בעולם - פריז. זאת החופשה הזוגית השנייה של עליה וזירה מעבר לים. הראשונה הייתה במיאמי, אז השיקו רשמית את זוגיותם אותה שמרו בסודיות.

בנתב\'\'ג. ג'וזי זירה, קארין עליה (צילום: צילום מסך אינסטגרם)בנתב\'\'ג. ג'וזי זירה, קארין עליה (צילום: צילום מסך אינסטגרם)

השניים לא טסו ליעד הרומנטי והקר בגפם, בשיאו של הגל החמישי של הקורונה המתחולל באירופה, אלא עם חברים משותפים. אך לא שכחו לפרסם רשמית ברשתות החברתיות את הקאמבק הטרי רק מסוף השבוע האחרון. האם עליה תכיר את אמו של זירה, שכזכור השלים איתה לא מזמן אחרי שנים ארוכות בהן ניתק איתה קשר? נחכה ונראה. 

שיתף תמונה ומחק: ג'וזי זירה מכריז על קאמבק לקארין עליה - לחצו כאן. 

איזה רומנטיקה. קארין עליה, ג'וזי זירה (צילום: צילום מסך אינסטגרם)איזה רומנטיקה. קארין עליה, ג'וזי זירה (צילום: צילום מסך אינסטגרם)