השבוע הפכה ברבדוס לרפובליקה עצמאית והתנתקה באופן רשמי מבריטניה, מהלך שגרר חגיגות וטקסים רבים ברחבי האי. לאחד הטקסים הללו הוזמנה ריהאנה, ילידת המקום ואולי האדם המפורסם ביותר שיצא ממדינת האיים הקריביים על מנת לקבל את פרס "הגיבורה הלאומית" (TMI ממש ישמחו אגב לדעת מה משמעות הפרס ואיפה אפשר לקבל אחד כזה? אנחנו גיבורים לאומיים ברמות). מדובר אמנם בידיעה מרעישה בפני עצמה, אולם מהלך אחד קטן שעשתה הזמרת, הצית גל שמועות מטורף שמסרב להרפות מאז. 

במהלך קבלת הפרס, אחזה רירי במה שנראה כמו בטן מבצבצת והטירוף ברשת החל. עמוד הטוויטר "The Academy" המונה כמיליון עוקבים צייץ שהזמרת ובן זוגה בשנתיים האחרונות, הרפאר asap rocky, מצפים לילד ראשון וזה הספיק לשבעה מיליארד תושבי כדור הארץ להתחרפן ולאחל מזל טוב לפאוור קאפל.

עולים שלב: ריהאנה מעבירה עם בן הזוג החדש את תקופת החגים בברבדוס- לחצו כאן

מצמצי פעמיים אם את בהריון. ריהאנה(צילום: pool gettyimages)מצמצי פעמיים אם את בהריון. ריהאנה(צילום: pool gettyimages)
''ברבדוס מעניקה לך את פרס הגיבורה הלאומית. בלי קשר את בהריון תגידי?'' (צילום: randy brooks gettyimages)''ברבדוס מעניקה לך את פרס הגיבורה הלאומית. בלי קשר את בהריון תגידי?'' (צילום: randy brooks gettyimages)

ב-TMI לא רוצים לקלקל את החגיגות, כי אכן מדובר באירוע עולמי שיש לציין בחגיגות ענק, אבל כרגע אין שום אישור רשמי מאף גורם בסביבתה של הכוכבת שידועה בקנאות לפרטיותה. ריהאנה כבר דיברה בעבר בפתיחות על השינוי שעבר גופה בשנים האחרונות ואפילו תרגמה את העלייה במשקל למותג לנז'רי שמגלגל מיליוני דולרים בשנה. 

אז האם החסידה באמת הגיעה או שבד גל רירי סתם תקעה בורקס ועלתה על שמלה צמודה? ב-TMI מבטיחים לעדכן בהקדם. 

את מושלמת בכל גזרה וצורה ועם הריון ובלי הריון יפה שלנו (צילום: kevin mazur gettyimages)את מושלמת בכל גזרה וצורה ועם הריון ובלי הריון יפה שלנו (צילום: kevin mazur gettyimages)