שבוע ימים חלפו מאז התייצבה שוב עדי בוזגלו בחדר לידה כשהביאה לעולם לה ולבעלה אסי בוזגלו את בתם הרביעית, אחות קטנה לשלושת ילדיהם. אם חשבתם שזה ישנה להם את התוכניות לאירוע השקה של העונה השישית של "הבוזגלוס", טעיתם ובגדול.

בעוד שאמהות אחרות עדיין בקושי מסוגלות ללכת, שישה ימים אחרי הלידה ושלושה ימים בלבד אחרי שהשתחררה מבית החולים, התייצבה האמא הטרייה באירוע השקת העונה החדשה של הבוזגלוס המשודרת ביס, במתחם האירועים סנטרל בפתח תקווה, והשיקה גזרה של אחרי לידה.

יקראו לה כרמל? אסי ועדי בוזגלו הביאו לעולם בת - לחצו כאן

הבוזגלוס (צילום: אור גפן)הבוזגלוס (צילום: אור גפן)

אסי ועדי בוזגלו, נראו מאושרים ונרגשים, עדיין לא ניכר בהם העייפות של הורים טריים אבל חכו, זה עוד יגיע. עוד בלט השורד אוהד בוזגלו שעומד בהבטחותיו להיות גבר של נשים רבות, וסיפק לנו תמונה אחת עם שלושת נשותיו בעבר וכיום, הגרושה פאני, השורדת אלה אייבנדר, ואלכסה. גם מאור ואשתו מירן בלטו כשהגיעו יחד עם בנם ריי שהפך לפופולרי, רגע אחרי המשפט שלו שהפך לויראלי כשאמר בראיון שאבא שלו "אוהב נשים בלונדיניות עם ציצי גדול". 

עדי בוזגלו (צילום: אור גפן)עדי בוזגלו (צילום: אור גפן)
מאור ומירן בוזגלו (צילום: אור גפן)מאור ומירן בוזגלו (צילום: אור גפן)
הנשים של חייו. אלכסה, פאני בוזגלו, אוהד בוזגלו, אלה בינדר (צילום: אור גפן)הנשים של חייו. אלכסה, פאני בוזגלו, אוהד בוזגלו, אלה בינדר (צילום: אור גפן)
אסי ועדי בוזגלו והילדים (צילום: אור גפן)אסי ועדי בוזגלו והילדים (צילום: אור גפן)