כוכבת תוכנית הריאליטי האח הגדול לשעבר והחזאית המתהווה דנית גרינברג, שאמנם לא זכתה להגשים חלום ולהחליף את החזאים המיתולוגיים שהגישו תחזית מהבידוד, אבל לפחות היא גרפה לזכותה קמפיין גדול ונחשק עם מותג תכשיטים מפורסם.

הקמפיין של דנית גרינברג עם מותג התכשיטים דנון (צילום: טל חמדי,אדיר פישר)הקמפיין של דנית גרינברג עם מותג התכשיטים דנון (צילום: טל חמדי,אדיר פישר)

זמן קצר לאחר שפתחה אושיית הרשת שלא מחסירה פרט מעוקביה ברשתות, בצעד חדש בקריירה שבו הודיעה כי היא מתחילה ללמוד משחק, גרינברג נבחרה לשמש בתור שגרירת מותג תכשיטי דנון לשנת 2022. במסגרת שיתוף הפעולה בין הצדדים, גרינברג תעצב קולקציית קפסולה של תכשיטים משל עצמה. 
למדור נודע כי עבור הקמפיין המדובר ובעבור כל שנת הפעילות עם מותג התכשיטים, תקבל גרינברג סכום לא מבוטל בסך 270,000 שקלים לשנת 2022.

שגרירת מותג התכשיטים החדשה (צילום: טל חמדי,אדיר פישר)שגרירת מותג התכשיטים החדשה (צילום: טל חמדי,אדיר פישר)

שגרירת מותג התכשיטים החדשה, שצפויה להינשא בפעם השנייה בחייה לבחיר ליבה ברק חקמט, אותו הכירה בשידוך של חברתה הטובה דנה זרמון, נמצאת בהכנות לחתונה, שילכו ויעשו אינטנסיביות יותר עם הקרבה למועד הקרב ובא. גרינברג תשלב במקביל להכנות את הקמפיין החדש, ותעצב תכשיטים באווירת ובהשראת החתונה המדוברת שתתקיים בתחילת חודש אפריל הקרוב.