הדוגמנית והשחקנית הישראלית עומר נודלמן התייצבה אתמול לראשונה על סט הצילומים לקמפיין החדש של מעצבת שמלות הכלה שלומית אזרד, ימים ספורים בלבד לאחר שנודע כי היא נבחרה כפרזנטורית במקום רוסלנה רודינה.  במסגרת צילומי הקמפיין, התייצבה הפנים החדשות של המותג לראשונה על שמלת כלה. על סט הצילומים שהתקיימו במלון קדמא בשדה בוקר, נשאלה הדוגמנית בשאלה המתבקשת, מתי היא עצמה תצעד בשביל החופה, מאחר ועכשיו שמלת הכלה היא ממש לא הבעיה.

הפרזנטורית של מותג שמלות הכלה שלומית אזרד (צילום: מייגן מיימון)הפרזנטורית של מותג שמלות הכלה שלומית אזרד (צילום: מייגן מיימון)

המאורע המיוחל מסתבר, לא נמצא בגדר חלום מוגזם, מאחר ונודלמן מנהלת מזה כשנה זוגיות טרנס אטלנטית עם איש העסקים עידו ברינקר, המתגורר על קו ניו יורק - דובאי. נודלמן השיבה כי ברור לה שבן זוגה הוא "האחד" ומערכת היחסים שלהם בהחלט הולכת לכיוונים של מיסוד הקשר בעתיד.

עוד סיפרה על סט הצילומים כי בעקבות אילוצים שונים כמו הקורונה ולוח הזמנים הצפוף של כל אחד מהם, יצא שבמשך חודש שלם היא ובן הזוג בריקנר לא התראו. לכן, בחודש פברואר הקרוב היא צפויה לעלות לטיסה למיאמי שבפלורידה למטרת חופשה זוגית רומנטית. מי יודע, אולי היא תחזור משם עם טבעת על אצבעה.  

עומר נודלמן בשמלת כלה (צילום: מייגן מיימון)עומר נודלמן בשמלת כלה (צילום: מייגן מיימון)
סט הצילומים לקמפיין החדש של המעצבת שלומית אזרד (צילום: מייגן מיימון)סט הצילומים לקמפיין החדש של המעצבת שלומית אזרד (צילום: מייגן מיימון)
דוגמנית שמלות הכלה עומר נודלמן (צילום: מייגן מיימון)דוגמנית שמלות הכלה עומר נודלמן (צילום: מייגן מיימון)