מיטב סלבריטאי ארצנו נפגשו הבוקר (ראשון) באירוע מסיבת העיתונאים של HOT, בה הוצג התוכן של החברה לשנת 2022 הכולל שורה של סדרות חדשות ועונות המשך. מי שהפתיעו ולא הגיעו לאירוע המרגש היו משפחת רפאלי שנעדרה בהרכב מלא ואביב גפן שהסדרה "שנות הירח" אודותיו תעלה בהמשך השנה. 

לחצו כאן וקבלו את עיתון מעריב לחודש מתנה למצטרפים חדשים>>> 

מי שדווקא כן הגיעו ותפסו את מירב תשומת הלב היו משפחת לוי-שדה, שבקרוב יצא ריאליטי חדש גם עליהם והגיעו יחד - אילנית לוי, אלירז שדה וליאם ואלין גולן והשאירו בבית את התוספת החדשה למשפחה - אריאה הקטנה. במקום פגשו את הגרוש של לוי ואביהם של אלין וליאם, אייל גולן, ששמו לא ירד מהכותרות בשבועות האחרונים בעקבות הגירושים המתוקשרים עם דניאל גרינברג. גולן שנראה במצב רוח טוב באירוע נתן חיבוק חם לאלירז שדה ופגש גם את האקסית ואם בנו, יאן - הדוגמנית רוסלנה רודינה. רק גרינברג הייתה חסרה כדי להשלים את המפגש המשפחתי הנרחב. 

ליאם גולן, אלירז שדה, אילנית לוי, אלין גולן (צילום: רפי דלויה HOT)ליאם גולן, אלירז שדה, אילנית לוי, אלין גולן (צילום: רפי דלויה HOT)

מי שכן נכחה באירוע היא המגישה אופירה אסייג, חברתו הטובה לשעבר של אייל גולן, שבעקבות יחסיו עם דניאל גרינברג השניים הסתכסכו ודרכיהם נפרדו. אלא שבראיון האחרון שלה גרינברג טענה כי בזכותה השניים השלימו, לאחר ששלחה לאסייג הודעה והזמינה אותה לשבעה של אביו של גולן. גולן ואסייג שהשלימו אך יחסיהם נשארו קרירים עד כה, נראו קרובים וחמים במיוחד האחד כלפי השנייה. ייתכן שעכשיו כשגולן נפרד מגרינברג החברות הטובה תתקאמבק? ימים יגידו. 

אייל גולן, אופירה אסייג (צילום: שוקה כהן)אייל גולן, אופירה אסייג (צילום: שוקה כהן)

עוד הגיעו לאירוע: מאור וחן אמסלם זגורי, עוז זהבי, רותם סלע, שלומי שבת, שלום מיכאלשווילי, אסי ישראלוף, ליהיא גרינר, קרן פלס, גיתית פישר ואושרית סרוסי, ניב סולטן יחד עם מאור שוויצר, צביקה הדר, קים אור אזולאי, בר ברימר, ליאל אלי, נאיה פדרמן, קובי מימון, מלי לוי, רוי מילר, בת חן סבג והאקסית אורנה בנאי עם מצלמת מחוברים, פבלו רוזנברג, השבאבניקים - ישראל אטיאס, עומר פרלמן, מאיה וורטהיימר, אוראל צברי, כוכבי ״קורדרוי״ - אריק ברמן, ניבר מדר ודר זוזובסק. עוד הגיעו: עומר חזן, שירלי לוי, אליאנה תדהר, ליאור אשכנזי, מיה לנדסמן, דניאל ליטמן, רוני דלומי, מעיין רובין, גאיה גור אריה, אורי ששון, שרה פון שוורצה, אילנה ראדה, ירון ברלד, גיא הוכמן, תקוה גדעון, ליאור קוקה יחד עם בני משפחתה ועוד.

אלירז שדה, אילנית לוי (צילום: שוקה כהן)אלירז שדה, אילנית לוי (צילום: שוקה כהן)
רוסלנה רודינה (צילום: רפי דלויה HOT)רוסלנה רודינה (צילום: רפי דלויה HOT)
אליאנה תדהר, יועז הנדל, רוי מילר (צילום: שוקה כהן)אליאנה תדהר, יועז הנדל, רוי מילר (צילום: שוקה כהן)
ניב סולטן, בן סולטן, מאור שוויצר (צילום: שוקה כהן)ניב סולטן, בן סולטן, מאור שוויצר (צילום: שוקה כהן)
רותם סלע (צילום: רפי דלויה HOT)רותם סלע (צילום: רפי דלויה HOT)
קרן פלס (צילום: רפי דלויה HOT)קרן פלס (צילום: רפי דלויה HOT)
עוז זהבי (צילום: רפי דלויה)עוז זהבי (צילום: רפי דלויה)
אורנה בנאי (צילום: רפי דלויה HOT)אורנה בנאי (צילום: רפי דלויה HOT)
מעיין רובין (צילום: רפי דלויה HOT)מעיין רובין (צילום: רפי דלויה HOT)
בת חן סבג (צילום: רפי דלויה HOT)בת חן סבג (צילום: רפי דלויה HOT)
בר ברימר (צילום: רפי דלויה HOT)בר ברימר (צילום: רפי דלויה HOT)
ליהיא גרינר (צילום: שוקה כהן)ליהיא גרינר (צילום: שוקה כהן)
אריק ברמן, ניבר מדר (צילום: רפי דלויה HOT)אריק ברמן, ניבר מדר (צילום: רפי דלויה HOT)
אורי ששון (צילום: שוקה כהן)אורי ששון (צילום: שוקה כהן)
אילנה ראדה (צילום: שוקה כהן)אילנה ראדה (צילום: שוקה כהן)