כוכבת הרשת והדוגמנית הטרנסג'נדרית, רומי אברג'יל, ארזה את הפקלאות וטסה לטורקיה כדי להשלים ניתוח נוסף ברשימת הניתוחים שעמדו לנגד עיניה. אתמול (ראשון) עברה אברג'יל ניתוח להשתלת שיער אצל ד"ר עלי הטורקי ותיעדה את כל התהליך והוסיפה תמונות של זקיקי השיער  שנלקחו מאזורים שונים בראשה והועברו לקו המצח. היום תעבור אברג'יל ניתוח נוסף והפעם מדובר בניתוח אף. 

בזמן שאברג'יל מתאוששת מהניתוח הארוך, היא קיבלה שורה של טוקבקים זדוניים והחליטה להגיב לאחד מהם. אחד מעוקביה כתב כי "קו השיער והמצח שלה היו בסדר גמור לפני הניתוח. זה מחלת נפש, היא לעולם לא תהיה מרוצה באמת". אברג'יל לא נשארה חייבת וענתה: "הייתה לי צלקת עצומה בכל הראש מהנישוי פנים וטסתי לתקן אותה. לכל מי ששואל למה ההשתלה - זה למה", והוסיפה תמונה של הצלקת שנותרה על מצחה. 

רומי אברג'יל בחדר הניתוח (צילום: צילום מסך אינסטגרם)רומי אברג'יל בחדר הניתוח (צילום: צילום מסך אינסטגרם)

אברג'יל שיתפה בתמונות מניתוח הנישוי פנים ומניתוח השתלת השיער וכתבה: "עוד קצת ומגיע הניתוח האחרון שחיכיתי לו כל חיי. הכל בשביל להיות אישה. עד סוף העולם אני אלך, כנגד כולם, בכל זמן, בכל מקום - כדי להילחם על הנשיות שלי והזכות הענקית הזאת להיות אישה אמיתית". עוד הוסיפה וכתבה: "אני עושה רק מה שהלב שלי אומר, ואם הלב שלי אומר ללכת לתקן משהו, אני אלך ואתקן אותו". 

רומי אברג'יל (צילום: צילום מסך אינסטגרם)רומי אברג'יל (צילום: צילום מסך אינסטגרם)
רומי אברג'יל (צילום: צילום מסך אינסטגרם)רומי אברג'יל (צילום: צילום מסך אינסטגרם)