דניאל גרינברג, גרושתו ואם ילדיו של אייל גולן נהנתה בשלוש השנים האחרונות מסטנדרט חיים גבוה. כחלק מחייה לצד הזמר המצליח היא חוותה עושר כלכלי, חופשות ללא הפסקה, רכשה תיקי יוקרה ואף התגוררה בוילה היוקרתית של הזמר וערכה בה שיפוץ מאסיבי במאות אלפי שקלים לפני הלידה. עכשיו, אחרי הגירושים, נאלצה גרינברג לעזור את הבית עם הבריכה, ועברה להתגורר ברחובות בדירה שכורה בבניין בו גרה אחותה.

אחרי שפרגנה לאילנית לוי: החתול השחור שעבר בין דניאל גרינברג לרוסלנה רודינה - לחצו כאן

התמקמה: דניאל גרינברג נותנת הצצה לחדר הכי חשוב בבית החדש - לחצו כאן

בימים אלו מתעדת גרינברג את המהפך שעובר הבית וכחלק מסשן שאלות תשובות שערכה בחשבון האינסטגרם שלה, נשאלה איך ההרגשה עם המעבר הדרסטי. כמו החיוכים רגע לפני הפרידה, כשעוד הציגו מערכת יחסים יציבה למרות שכבר היו חתומים על הסכם גירושים, היא ענתה בחיוך ואופטימיות וכתבה: "מהמם, אני די זורמת העיקר שהפינה שלי נעימה עבורי. גרתי גם לפני כן בבניין אבל גדלתי בוילה בבית של ההורים. השוני היחידי זה הגינה והבוקר טוב במעלית לכל דיירי הבניין המקסימים".

בעקבות השיפוץ המאסיבי שהיא עורכת בבית נשאלה אם לא חבל להוציא כל כך הרבה כסף על דירה שכורה ענתה: "שכורה לשלוש שנים, זה חיים שלמים מניסיון. שווה את ההשקעה, הבית הזה הוא הפינה שלי ושל הילדים שלי. בית מקדש שכזה. הדבר שהכי היה לי חשוב בעולם זה ליצור להם ולי פינה נעימה והכי ביתית שיש".

דניאל גרינברג (צילום: צילום מסך אינסטגרם)דניאל גרינברג (צילום: צילום מסך אינסטגרם)