רבות דובר על האירוע המפתיע של השנה, כשנסרין קדרי קיבלה הצעת נישואים שלושה חודשים בלבד לאחר שהחלה לצאת עם רום שמיר, זוגיות עליה קראתם כאן ב-TMI לראשונה. רגע אחרי האירוסים המרגשים נודע כי הזמרת בתחילתו של הריון ראשון והארגונים החלו במהרה. אתמול זה קרה וקדרי ושמיר הפכו לבעל ואישה.

כ-1200 מוזמנים הגיעו אל אולמי לאגו בראשון לציון כשבין הרשימה הארוכה לא נמנה המנטור, ומי שהביא את קדרי לגדולתה - הזמר אייל גולן. כזכור, אחרי שהתגלתה ב"אייל גולן קורא לך" ואף הייתה חתומה ב"ליאם הפקות", בין השניים עבר חתול שחור והשניים ניתקו קשר לפני כשנה. קדרי היא לא היחידה, ויצא שכל האנשים איתם ניתק לאחרונה גולן את הקשר, כמו מי שהיה בן חסותו גם הוא, איתי לוי והשותף העסקי לשעבר בני פרץ הגיעו לשמח את הכלה ביום חתונתה.

נסרין קדרי ורום שמיר, יום החתונה (צילום: עומרי לוי)נסרין קדרי ורום שמיר, יום החתונה (צילום: עומרי לוי)

בין החוגגים הנוספים שבאו להרים לזוג המאושר וההורים לעתיד: עדן בן זקן בשמלה מיוחדת יחד עם בעלה שוקי ביטון, משה פרץ, מרינה קבישר, גל מלכה, רותם כהן, אביבית בר זוהר והחבר קווין צרפתי, סטפן לגר, הראל סקעת, ג'קי אזולאי ודניאל בוסי ורבים ואחרים.

איתי לוי (צילום: ניר פקין, באדיבות וואלה!)איתי לוי (צילום: ניר פקין, באדיבות וואלה!)
בני פרץ (צילום: ניר פקין, באדיבות וואלה!)בני פרץ (צילום: ניר פקין, באדיבות וואלה!)
נסרין קדרי (צילום: עומרי לוי)נסרין קדרי (צילום: עומרי לוי)
עדן בן זקן (צילום: ניר פקין, באדיבות וואלה!)עדן בן זקן (צילום: ניר פקין, באדיבות וואלה!)
מרינה קבישר (צילום: ניר פקין, באדיבות וואלה!)מרינה קבישר (צילום: ניר פקין, באדיבות וואלה!)
גל מלכה (צילום: ניר פקין, באדיבות וואלה!)גל מלכה (צילום: ניר פקין, באדיבות וואלה!)
אביבית בר זוהר וקווין צרפתי (צילום: ניר פקין, באדיבות וואלה!)אביבית בר זוהר וקווין צרפתי (צילום: ניר פקין, באדיבות וואלה!)
רותם כהן (צילום: ניר פקין, באדיבות וואלה!)רותם כהן (צילום: ניר פקין, באדיבות וואלה!)