ההופעה השנייה של מאלומה בישראל נערכה אמש (שני) בהיכל מנורה בשיתוף עם אופנת הספורט המובילה "JD Sports" שחשפה את נבחרת השגרירים החדשה במתחם ה-VIP הכוללת את אייר בוזגלו, סטפן לגר, ברק שמיר ואחרים. בין האורחים שהגיעו ליהנות מהמופע של הזמר הלטיני הייתה המעריצה האדוקה טהוניה רובל.

לחצו כאן וקבלו את עיתון מעריב לחודש מתנה למצטרפים חדשים>>> 

בזמן שחזיות ותחתונים נזרקו לעבר הבמה היישר אל הזמר הלוהט, נצפתה טהוניה רובל בקהל כמו אחרונת המעריצות עומדת עם שלט ועליו מתנוסס הכיתוב באנגלית: ״האם תינשא לי?״, לצד ציור של טבעת יהלום גדולה, כפי שתיעד "ערב טוב עם גיא פינס". נכחו באירוע ובהופעה, מלכת היופי במיל' מור ממן אחרי פליטת הפה שסיבכה אותה.

טהוניה רובל בהופעה של מאלומה (צילום: באדיבות ''ערב טוב עם גיא פינס'')טהוניה רובל בהופעה של מאלומה (צילום: באדיבות ''ערב טוב עם גיא פינס'')

ממן לא נראתה מרוגשת מחיצי הביקורת הנוקבת שחטפה, לאחר שהתבטאה נגד כל הגברים וכינתה אותם גייז. עוד בלטו ג׳וזי זירה, עדי ואסי בוזגלו שהגיעו לפרגן לבתם אייר בקמפיין הראשון בכיכובה, מורן אטיאס, הילה סעדה, לאה שנירר, הלן הוד, בל אגם, כוכבי "פריפריה אימפריה" אוריה וחיים עזרן, אורול ושי בניסטי, קים ודליה מנשרוב ואחרים.    

סטפן לגר, אייר בוזגלו, אלסי דול, ברק שמיר (צילום: שוקה כהן)סטפן לגר, אייר בוזגלו, אלסי דול, ברק שמיר (צילום: שוקה כהן)
מירן בוזגלו, עדי בוזגלו (צילום: שוקה כהן)מירן בוזגלו, עדי בוזגלו (צילום: שוקה כהן)
מורן אטיאס (צילום: שוקה כהן)מורן אטיאס (צילום: שוקה כהן)
שמחה גואטה, מור ממן (צילום: שוקה כהן)שמחה גואטה, מור ממן (צילום: שוקה כהן)