בתחילת השבוע העלה הזמר בן אל תבורי לחשבון האינסטגרם שלו תמונה שלו מחובק יחד עם בחורה אלמונית, אותה רואים מאחורה, כשזהותה לא ידועה. לא עבר זמן רב עד שהתגלה כי מדובר בצעירה חדשה שמנעימה את ימיו, דניאל לוי, או הידועה בכינויה "דני", ישראלית המתגוררת בלוס אנג'לס ולוקחת חלק בצוות הסטיילינג של קים קרדשיאן כשהיא משמשת יד ימינו של המאפר הקבוע מריו דדיבנוביץ'.

החדשות התפשטו מהר, והשניים אף תועדו בפפראצי ראשון בסמוך לביתו של הכוכב בתל אביב, כך שזה היה עניין של זמן עד שבן אל יוציא לאור באופן רשמי את הזוגיות החדשה, בכל זאת - היא הגיעה כל הדרך מעיר המלאכים כדי לבקר אותו ואת אורח החיים המקומי שלו. תבורי העלה סרטון בו השניים מתאמנים יחד בחדר כושר ונראים מאוד מאוד צמודים. על פי הדיווחים צמד האוהבים הכירו במהלך עבודתו של תבורי יחד עם סטטיק על קריירת השירה הבינלאומית שלהם אי שם בהוליווד, וכך הקשר נרקם.

דניאל לוי, בן אל תבורי (צילום: צילום מסך אינסטגרם)דניאל לוי, בן אל תבורי (צילום: צילום מסך אינסטגרם)

נזכיר כי לא פעם שמו של תבורי נקשר בזוגיות כזו או אחרת, כשהאחרונה בהם הייתה הטיקטוקרית יסמין עומרי אשר אפילו בילתה בביתו של הזמר בלוס אנג'לס אך כבר מזה זמן רב שהוא לא הציג זוגיות חדשה ברשתות החברתיות מאז מערכת היחסים עם האקסית בר פרץ.

בן אל תבורי, דניאל לוי (צילום: אלי קמיקז)בן אל תבורי, דניאל לוי (צילום: אלי קמיקז)
בן אל תבורי, דניאל לוי (צילום: אלי קמיקז)בן אל תבורי, דניאל לוי (צילום: אלי קמיקז)