בפרומו לפרק הקרוב של "הקרדשיאנס", כוכבת הריאליטי קים קרדשיאן בת ה-41 שיתפה את מחשבותיה אם היא תשקול להתחתן בפעם הרביעית או לא. השיחה עלתה כשקים דיברה עם אמה קריס ג'נר על כך שאחותה הגדולה קורטני קרדשיאן התארסה לטראוויס בארקר. קריס, בת ה-66, סיפרה לקים שהיא חושבת שהזוג המאורס הולך להתחתן בקרוב ולא לדחות את זה. 

"טראוויס כבר ידע שהם מנסים להביא תינוק," חשפה קים, שכזכור יש לה ארבעה ילדים מנישואיה לראפר קניה ווסט, והוסיפה: "בשבילי תינוק? זה תקוע לכל החיים. נישואים באים והולכים. בלי להעליב, חבר'ה. קחו את זה ממני!". לאחר מכן חשפה קים שהיא תתחתן שוב.

"אני מאמינה באהבה," הסבירה קים. "בגלל זה אני מקווה שתהיה לי רק ​​עוד חתונה אחת, פעם רביעית גלידה". קים הייתה נשואה שלוש פעמים בעבר - למפיק המוזיקלי דיימון תומאס מ-2000 עד 2004, לכריס האמפריז במשך 72 ימים בלבד ב-2011, וכמובן לקניה ווסט מ-2014 עד 2021. כעת קים יוצאת עם הקומיקאי פיט דיווידסון לאחר שהיחסים ביניהם התחממו בעקבות האירוח שלה כוכבת הריאליטי בתכנית הסאטירה בה הוא משתתף, סאטרדיי נייט לייב. 

קים קרדשיאן, פיט דיווידסון (צילום: Dimitrios Kambouris/Getty Images)קים קרדשיאן, פיט דיווידסון (צילום: Dimitrios Kambouris/Getty Images)