אחרי שזכינו להופעה ראשונה של הזמר פבלו רוזנברג מול המצלמות בהופעה של "מארון 5" לאחר ההודעה הדרמטית על הפרידה מאשתו, מגיע תורה של מירי לוי להתייצב בפרונט ולהגיב לראשונה לפרידה. הפרודה הטרייה מירי לוי, התייצבה אתמול (רביעי) מול עדשות המצלמה באירוע מרוץ הנשים של לייף ראן של "סופר פארם", והתייחסה לראשונה לפרידה כמו כן גם הגיבה לשמועות על הזוגיות הטרייה של בעלה, הפרוד הטרי פבלו רוזנברג ואורטל עמר.

"הפרידה נעשתה בהחלטה משותפת אחרי 15 שנים של נישואים", אמרה לוי. כשנשאלה מה דעתה על הזוגיות הטרייה של פבלו ואורטל עמר, השיבה מבלי למצמץ: "שיהיה להם בהצלחה". לוי רצה יחד עם עוד 12,000 נשים מרחבי הארץ שלקחו חלק במרוץ שהתקיים השנה בסימן המאבק באלימות במשפחה. 

מירי לוי (צילום: אביב חופי)מירי לוי (צילום: אביב חופי)

את האירוע הנחתה רותם ישראל אלא שבמהלך המרוץ לקחה אתנחתא לתיעוד ברשתות ונהג אוטובוס הפציע אותה מאחור ביקש סלפי והציע לקחת אותה לבית שאן. בתום המרוץ ציפתה לנשים הופעה של הזמרת האהובה מרינה מקסימיליאן. עוד בלטו שיר אלמליח, טיילור מלכוב, ולינוי אשרם וסילבי ז'אן, שהזניקו את המרוץ.

מארינה מקסמיליאן בלומין (צילום: אביב חופי)מארינה מקסמיליאן בלומין (צילום: אביב חופי)
שיר אלמליח, טיילור מלכוב (צילום: אביב חופי)שיר אלמליח, טיילור מלכוב (צילום: אביב חופי)
שביט ויזל, לירן כוהנר, טיילור מלכוב, ליקי רוזנברג, שיר אלמליח (צילום: אביב חופי)שביט ויזל, לירן כוהנר, טיילור מלכוב, ליקי רוזנברג, שיר אלמליח (צילום: אביב חופי)
שירה איסקוב, לינוי אשרם (צילום: אביב חופי)שירה איסקוב, לינוי אשרם (צילום: אביב חופי)