מעין דורי ובן אביבי, הם הזוג הראשון שצעד בשביל חופה בעונה החמישית והחדשה של "חתונה ממבט ראשון". בפרק אמש הציבה מעיין בפני בן שאלה קשה, האם הוא אהב את מה שהוא ראה ברגע הראשון בחופה, אלא שזה הודה באומץ לב כי היא לא בדיוק הטייפקאסט שלו. רגע לפני שידור הפרק, בו חשף בן בפני מעיין שהיא לא הסגנון שלו, סיכמה מעיין את ההחוויה שלה מההחלטה להשתתף בדוקו ריאלטי ועד המפגש הראשון שלה עם בן מתחת לחופה.

"אני רוצה לחזור לרגע המיוחד ההוא, אותו הרגע שהחלטתי לצאת למסע המרגש, המטלטל והמדויק הזה" כתבה דורי, "זה היה רגע שהרגיש מטורלל לגמרי, אמיץ להפליא, והכי נכון שיש. הרגע בו הבנתי שאני אחראית לבחירות של עצמי. אני אמיצה מספיק לפנות מקום למשהו חדש, מסכימה להניח את הלב שלי אל מול אדם אחד שמספיק סקרן כמוני כדי להעז לצאת למסע הזה גם. להאמין בלב שלם שאת המשמעות האמתית נרוויח ברגע שניפגש וללא תנאי".

מעין דורי ובן אביבי, חתונה ממבט ראשון (צילום: באדיבות קשת 12)מעין דורי ובן אביבי, חתונה ממבט ראשון (צילום: באדיבות קשת 12)

כמו כן נזכרה במפגש עם בן וכתבה: "חזרתם איתי השבוע לרגע הזה שפגשתי את האדם הזה. היו שם עיניים שהסתכלו עליי, חיוך ענק, חיבוק נכון ותדר מדויק. נכחו שם אנשים נכונים לרגע הזה. ידעתי שיום אחד אצפה ברגעים כל כך אינטימיים ביחד עם הרבה מאד אנשים. חלקם צועדים איתי עדיין במסע הזה יד ביד, חלקם מכירים אותי מכל מיני תקופות בחיי ואת חלקם לא פגשתי מעולם. לא יכולתי לדמיין איך זה ירגיש. וגם עכשיו זה מרגיש כמו סיפוק ואור מטורף, ומצד שני מפחיד ומבלבל, אבל הכי נכון שיש". 

מעין דורי ובן אביבי, חתונה ממבט ראשון (צילום: באדיבות קשת 12)מעין דורי ובן אביבי, חתונה ממבט ראשון (צילום: באדיבות קשת 12)