הזמר והיוצר הים-תיכוני קובי פרץ ראה מספיק. בפוסט נוקב שפרסם בעמוד הפייסבוק שלו, פרסם כי הוא פתח בתהליך להוצאת נשק אישי. "לצערי, הגענו לתקופה שכל אדם לעצמו והממשלה לא מספקת לנו האזרחים תחושת הגנה ובטחון ולכן לא נותרה לי ברירה אחרת", טען הזמר.

לחצו כאן וקבלו את עיתון מעריב לחודש מתנה למצטרפים חדשים>>> 

"אני מתחיל תהליך שלא דמיינתי בחלומותיי הגרועים שבכלל אעלה במחשבותיי שלא לדבר על לבצע. יש לי ארבעה ילדים קטנים, אני בנסיעות בכבישים בכל הארץ ואני חייב להגן על משפחתי ועליי. אני עושה זאת בלב כבד. להכניס אקדח לבית עם ילדים זה (קצת מפחיד) אבל יותר מפחיד זו המציאות שבה אנחנו חיים. אובדן הרתעה טוטאלי, חוסר במשילות וממשלה שכל מה שמעניין אותה זו השרדותה הפוליטית ולא מסוגלת לקבל החלטות ולהציל את החיים שלנו האזרחים", הוסיף פרץ.

בפוסט, אליו צירף גם סרטון מההפגנה שהתקיימה באוניברסיטת תל אביב בה הונפו דגלי פלסטין, שיתף פרץ את עוקביו ואמר כי " בימים שבהם יורים עלינו, שוחטים אותנו בגרזנים ומתייחסים אלינו כאל אורחים במדינה שהיא הבית שלנו, מה נותר לנו לעשות מלבד להגן על עצמנו? אני לא מוכן ללכת כצאן לטבח ולהיות הקורבן הבא. (אבל על קידוש ה׳ תמיד כן וגם באהבה) לא מוכן לנסוע ב-וואדי ערה או בכבישי הדרום להופעה ולחשוש. לא מסוגל בכלל לראות את המראות הקשים של ילדים קוברים את אביהם". 

"אני לא גיבור גדול אבל למען משפחתי אעשה מה שצריך ואם לירות אז ארה. ביהדות, ״הבא להורגך השכם להורגו״ הוא כלל מוסרי שמשמעותו כי לאדם מותר להתגונן ולהציל את חייו במחיר חיי מי שמסכן אותו, כהגנה עצמית. ״הקם להורגך השכם להורגו״ תם עידן הדיבורים. אני מייחל לכולנו ימים שקטים אבל עד אז, שכל אחד ידאג לביתו שלו וישמור על חייו ועל משפחתו. לצערנו הממשלה הנוכחית יחד עם האחים המוסלמים מקדשת את המתים בזמן שרוב העם הציוני האמיתי מקדש את החיים אין לי ארץ אחרת גם אם אדמתי בוערת", סיכם.